Dlaczego szczurek piszczy?

Cały, osobny dział. Problemy z drogami oddechowymi, to jedna z najczęstszych przypadłości szczurków, z jakimi się borykamy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Griet
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 23, 2016 12:10 pm

Dlaczego szczurek piszczy?

Post autor: Griet »

Witam, przekopałam forum ale nie znalazłam nic co by mi pomogło :(
Od paru dni szczurek bez przerwy piszczy, tak cichutko. Poza tym często porusza się jej przy tym brzuszek, jakby go wciągała albo głęboko oddychała (nie wiem jak to wytłumaczyć...) i wydaje się jakby bardziej apatyczna. Apetyt ma, trudności z poruszaniem też raczej nie, bo mimo że porusza się wolniej, jak przyniosę jej jedzenie to od razu wskoczy na najwyższą półkę, wspina się bez problemu. Tylko ciągle przy tym popiskuje. Co może jej być? Powinnam zabrać ją do weterynarza?
nienazwana
Posty: 1434
Rejestracja: pn mar 18, 2013 10:48 am
Lokalizacja: Grójec

Re: Dlaczego szczurek piszczy?

Post autor: nienazwana »

Może mieć problem z drogami oddechowymi częsty u szczurów. Musisz ją zabrać do weterynarza to na pewno nie jest normalne a takie choroby bywają dla szczurów śmiertelne. Tylko znajdź takiego weterynarza co się będzie znał na szczurach, poszukaj na forum polecanych. I nie czekaj, idź szybko zwłaszcza jak masz szczura ze sklepu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drogi oddechowe”