Ciężki oddech

Cały, osobny dział. Problemy z drogami oddechowymi, to jedna z najczęstszych przypadłości szczurków, z jakimi się borykamy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Fifka
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 12, 2017 12:52 pm

Ciężki oddech

Post autor: Fifka »

Cześć
Mój ogonek ciężko oddycha i nie biega. Byłam u weta podał furosemid i mówi że może to być obrzęk płuc. Co jeszcze mogę zrobić. Dodam jeszcze że jedna z 3 kompanów mojej Fifki odeszła 3 dni temu. Co robić?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Ciężki oddech

Post autor: Paul_Julian »

Czy po furosemidzie jest poprawa ? jesli tak, to dobrze, bo Furosemid mozna stosowac codziennie. Warto też osłuchac szczurka u doswiadczonego weta, czy nie ma problemów sercowych. Jeszcze lepiej byłoby zrobić echo serca. Jesli nie u Ciebie to mozesz zrobić w innym miescie ( napisz , skąd jesteś ? )
Na serce najlepiej podawać Prillium ( Do 1/8 proszku dodajemy 1.75 ml wody , podajemy 2-3 krople płynu 1x dz.( przechowujemy w lodówce resztę płynu, a resztę proszku np. w szafce))
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drogi oddechowe”