[UKŁAD ODDECHOWY] zatkany nos, ataki kaszlu i kichania

Cały, osobny dział. Problemy z drogami oddechowymi, to jedna z najczęstszych przypadłości szczurków, z jakimi się borykamy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
mietła
Posty: 330
Rejestracja: śr sie 18, 2010 11:52 am
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: [UKŁAD ODDECHOWY] zatkany nos, ataki kaszlu i kichania

Post autor: mietła »

Moje "szczochy" kochane:
[*]Mysza,Mućka,Czarnula :(
Awatar użytkownika
BabeOfJazz
Posty: 352
Rejestracja: pn lut 01, 2010 11:46 pm
Lokalizacja: Świnoujście, sercem w Gdyni <3

Re: [UKŁAD ODDECHOWY] zatkany nos, ataki kaszlu i kichania

Post autor: BabeOfJazz »

Ja mam ta drugą (tylko w kropelkach), pani w aptece dała mi taką i powiedziała, że to ten sam skład tylko inny producent (akurat nie miała tej pierwszej) i jest droższa...
Awatar użytkownika
mietła
Posty: 330
Rejestracja: śr sie 18, 2010 11:52 am
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: [UKŁAD ODDECHOWY] zatkany nos, ataki kaszlu i kichania

Post autor: mietła »

czy echnaceę w tabletkach podawać pół tabletki dziennie też tydzień do 10 dni jak kropelki?mój szczurek od paru dni trochę więcej kicha(wcześniej kichał ale tylko czasami).nie jest to wina ściółki,bo narazie jest w białym papierze.ale zrobiło się zimno,a u mnie łazienka rozgrzebana i z tego powodu brak ogrzewania chwilowy i mieszkanie trochę wychłodzone.może to jest powodem.nic więcej mu nie jest więc do weta nie idę ale echinaceę bym mu podała.nie zaszkodzi,a może pomóc.czy lepiej vibowit?czekam na Wasz odzew i lecę do apteki.[/quote]

kupiłam tabletki i ku mojemu zdziwieniu moja Mysza dała się oszukać i zjadła z jogurtem.bałam się,że wyczuje,bo jest strasznie wybredna.mam nadzieję,że przestanie kichać.a co sądzicie o tych witaminach http://animalia.pl/produkt,1516,107,Vit ... 31tbl.html
Moje "szczochy" kochane:
[*]Mysza,Mućka,Czarnula :(
Awatar użytkownika
BabeOfJazz
Posty: 352
Rejestracja: pn lut 01, 2010 11:46 pm
Lokalizacja: Świnoujście, sercem w Gdyni <3

Re: [UKŁAD ODDECHOWY] zatkany nos, ataki kaszlu i kichania

Post autor: BabeOfJazz »

Witaminki już zostały mi polecone na forum, bo się o nie pytałam - też już zamówiłam.
mietła pisze:czy echnaceę w tabletkach podawać pół tabletki dziennie też tydzień do 10 dni jak kropelki?
Z tego co powiedziała unipaks wynika, że tak - czas dawkowania odnosił się i do tabletek i do kropelek.
Postaraj się zrobić wszystko, żeby szczurki miały ciepło w Twoim pokoju.

W zasadzie zastanawiam się czy można podawać echinaceę i vibovit jednocześnie?
Awatar użytkownika
mietła
Posty: 330
Rejestracja: śr sie 18, 2010 11:52 am
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: [UKŁAD ODDECHOWY] zatkany nos, ataki kaszlu i kichania

Post autor: mietła »

Też się nad tym zastanawiam.Nie znalazłam nigdzie takiej informacji ale jak nie wiadomo to lepiej nie ryzykować,bo przedobrzyć można.Co do temp w pokoju to jakś nieludzka nie jest ale....może to zbieg okoliczności,że akurat zaczęła kichać.Ale dziś będzie miała 2 koleżanki i mam nadzieję,że się zaakceptują to i cieplej im razem będzie.
Witaminki też zamówiłam to jak skończę podawać echinaceę zrobię małą przerwę i podam wit Vitakraft.
Moje "szczochy" kochane:
[*]Mysza,Mućka,Czarnula :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drogi oddechowe”