Strupki po zastrzykach

Drapanie? Ranki? Martwica tkanki? Pasożyty? ... i inne dolegliwości związane ze skórą i pokrywającym je futerkiem.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
AsKier
Posty: 42
Rejestracja: sob gru 22, 2012 6:15 pm

Strupki po zastrzykach

Post autor: AsKier »

Hej! Ostatnio byłam z Gandzią u weta bo miała jakieś brzydkie strupki. Dostałyśmy leki, antybiotyk i pomału się zalecza i nie wygląda to źle. Problem w tym, że od zastrzyków ma brzydkie strupki. Jeden czuję jeszcze pod skórą. Tzn. jak chwyci się dookoła jego, tak żeby 'uszczypnąć', to czuć jakby wrastał w skórę około 0,5 cm. Nie wiem czy to normalne. W każdym razie, co polecacie- odmoczyć, posmarować czymś, np wazeliną żeby się rozmiękło?
Obrazek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Strupki po zastrzykach

Post autor: Paul_Julian »

To zapewne martwica. Wygoi się sama. Zastrzyk enrobioflox trzeba rozcienczyć, żeby nie bylo strupków, ale nie kazdy wet o tym wie.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Tofcia
Posty: 481
Rejestracja: wt kwie 07, 2015 10:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Strupki po zastrzykach

Post autor: Tofcia »

szczurek ma właśnie takie strupki po zastrzykach stare slady bo już zagojone bo chorował w zimie jak się okazuje jeszcze nie będą u mnie więc zaatakowało ponownie bo za krótko był leczony a po ostatnim nie ma bo sprawdzałam więc widocznie rozcieńczył wet.
ze mną Gizmo ,Tofik
Za TM:Albin[*]20.08.2015, Belzebub [*]30.04.2016[/i][/size] Sid[*]28/29.06.2017,Azazel[*]5.07.2017
Dla świata jesteś tylko człowiekiem,
dla swojego szczura jesteś całym światem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Skóra i sierść”