Krostki

Drapanie? Ranki? Martwica tkanki? Pasożyty? ... i inne dolegliwości związane ze skórą i pokrywającym je futerkiem.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
zuza_mua94
Posty: 10
Rejestracja: pt cze 20, 2014 10:25 am

Krostki

Post autor: zuza_mua94 »

Mam 4 samiczki , u dziewuszek wyczułam na skórze krostki z początku były żółte a potem zrobiły się czerwone - momentami też się drapią . Nie mam zielonego pojęcia od czego mogło im się to zrobić , jest jakiś sposób żeby się im tego pozbyć czy bez pójścia do weta się nie obejdzie .
Awatar użytkownika
JozkaHilda
Posty: 43
Rejestracja: pt cze 14, 2013 7:59 am

Re: Krostki

Post autor: JozkaHilda »

Myślę, że wizyta u sprawdzonego weterynarza jest najlepszym rozwiązaniem. Tam mają mikroskop i ogona zdiagnozują.

Krostki mogą być świerzbem, uczuleniem na ściółkę czy nawet uczuleniem pokarmowym więc możliwości jest wiele.
Awatar użytkownika
Tofcia
Posty: 481
Rejestracja: wt kwie 07, 2015 10:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Krostki

Post autor: Tofcia »

zuza_mua94 pisze:Mam 4 samiczki , u dziewuszek wyczułam na skórze krostki z początku były żółte a potem zrobiły się czerwone - momentami też się drapią . Nie mam zielonego pojęcia od czego mogło im się to zrobić , jest jakiś sposób żeby się im tego pozbyć czy bez pójścia do weta się nie obejdzie .
pewnie pasozyty albo uczulenie. Może zrób zdjęcia?
ze mną Gizmo ,Tofik
Za TM:Albin[*]20.08.2015, Belzebub [*]30.04.2016[/i][/size] Sid[*]28/29.06.2017,Azazel[*]5.07.2017
Dla świata jesteś tylko człowiekiem,
dla swojego szczura jesteś całym światem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Skóra i sierść”