Wąsy - czy coś jest nie tak?

Drapanie? Ranki? Martwica tkanki? Pasożyty? ... i inne dolegliwości związane ze skórą i pokrywającym je futerkiem.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Żelq
Posty: 7
Rejestracja: pn lut 29, 2016 12:53 am

Wąsy - czy coś jest nie tak?

Post autor: Żelq »

Witam serdecznie!
W linku poniżej jest zdjęcie Oreo - nowego ogonka w moim małym stadku. Niestety zauważyłam, że na wąsach Oreo pojawiły się dziwne, regularne białe "przerywniki" ( mam nadzieję, że będzie je widać na zdjęciu)
Nie wiem, czy szczurek tak już ma, czy to oznaka jakiejś choroby. Oreo nie drapie się więcej niż dotychczas, zachowuje się normalnie. Czy ktoś mógłby mi pomóc?
http://imageshack.com/a/img922/2786/ecJnCy.jpg

Z góry dziękuję :)
nienazwana
Posty: 1434
Rejestracja: pn mar 18, 2013 10:48 am
Lokalizacja: Grójec

Re: Wąsy - czy coś jest nie tak?

Post autor: nienazwana »

Nic mu nie jest, taka jego uroda. Śliczny :). Mój Skuter był identyczny jak był malutki, teraz to 720 g szczura ;) ;)
Żelq
Posty: 7
Rejestracja: pn lut 29, 2016 12:53 am

Re: Wąsy - czy coś jest nie tak?

Post autor: Żelq »

Dziękuję za odpowiedź, Oreo dziękuje za komplement :) Ja trochę panikuję bo szczury mam od niedawna, więc konsultuje prawie wszystko co mi się nie podoba ;) A Oreo też raczej będzie dużym szczurkiem, tatuś jest duży a on sam już ma łapki większe niż 2,5 miesiąca od niego starszy Pinky. Moj chłopak jest zachwycony ;)
nienazwana
Posty: 1434
Rejestracja: pn mar 18, 2013 10:48 am
Lokalizacja: Grójec

Re: Wąsy - czy coś jest nie tak?

Post autor: nienazwana »

Lepiej przeginać w tą stronę (oczywiście nie do przesady ;)) niż olewać stan zwierzaka. To świadczy, że Ci zależy i troszczysz się o zwierzęta. :)
Żelq
Posty: 7
Rejestracja: pn lut 29, 2016 12:53 am

Re: Wąsy - czy coś jest nie tak?

Post autor: Żelq »

Staram się zapewnić moim smrodkom wszystko co najlepsze. Te maluchy na to zasługują :)
Przyjrzałam się wąsom Oreo - są coraz bardziej pasiaste, co wygląda dość śmiesznie ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Skóra i sierść”