Jaki kolor ma szczurza sierść?

Drapanie? Ranki? Martwica tkanki? Pasożyty? ... i inne dolegliwości związane ze skórą i pokrywającym je futerkiem.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
bufetova
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 21, 2016 2:42 pm

Jaki kolor ma szczurza sierść?

Post autor: bufetova »

Ostatnio przeczesując sierść moich szczurów (dwaj bracia) zauważyłam że ich skora ma kolor żółtawy. Jest to normalne czy to objaw jakiejś choroby? Byc może jestem histeryczka ale przewrażliwienia na punkcie ich zdrowia nie umiem się wyzbyć ;D ;D

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Jaki kolor ma szczurza sierść?

Post autor: Paul_Julian »

To pewnie samczy łupież- nawet kastraci mają. Moga byc lekko pomarańczowe plamy, a czasem nawet takie widoczne łuski i tłuste futerko. Nie ma czym sie przejmować.
http://szczury.org/viewtopic.php?f=172&t=4893&start=105
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
bufetova
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 21, 2016 2:42 pm

Re: Jaki kolor ma szczurza skóra?

Post autor: bufetova »

Oczywiście chodzilo mi o szczurzą skórę, dziękuje pięknie za odpowiedz :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Jaki kolor ma szczurza sierść?

Post autor: Paul_Julian »

Mnie też chodziło o skórę z tymi pomaranczowymi plamami, ale na futerku tez moga być.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Skóra i sierść”