[EUTANAZJA] a moze podtrzymac zycie

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

[EUTANAZJA] a moze podtrzymac zycie

Post autor: GoHa »

Trzymaj sie Olka.... przykro mi strasznie.... :(
Dobrze jest być kochanym... :)
PALATINA

[EUTANAZJA] a moze podtrzymac zycie

Post autor: PALATINA »

Jakie to smutne, ale czasem tak bywa... :cry:
Ważne, że maluszek już nie cierpi, a ty nie musiałaś podejmować tej strasznej decyzji...

Trzymaj się !!!
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

[EUTANAZJA] a moze podtrzymac zycie

Post autor: olka »

Mówiąc szczerze też sie cieszę, że odszedł sam - bez mojej pomocy. Mam nadzieję, że na jakiś czas koniec chorób i odchodzenia...
Olka
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[EUTANAZJA] a moze podtrzymac zycie

Post autor: Beeata »

Wspolczuje a jednoczesnie ciesze sie ,ze nie musialas przezywac "usypiania" . Ja modlilam sie o szybka i bezbolesna smierc mojego 1 szczura rekordzisty ,bardzo nie chcialam go usypiac . Umarl spokojnie w swojej klateczce obok domku ,w swojskim smrodku ,wsrod znanych mu osob.
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

[EUTANAZJA] a moze podtrzymac zycie

Post autor: IVA »

Dopiero dzisiaj mogła wejść na forum.
Bardzo mi przykro :cry: . Trzymaj się
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Martyna:-)
Posty: 23
Rejestracja: wt lip 06, 2004 8:51 pm

[EUTANAZJA] a moze podtrzymac zycie

Post autor: Martyna:-) »

Tak-dziewczyny mają rację-najgorszą rzeczą jest usypianie szczurka i patrzenie jak odchodzi do szczurzego raju na zimnym blacie w gabinecie weterynaryjnym, a nie w swoim domku wśród znanych zapachów i w objęciach ukochanego opiekuna :(
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[EUTANAZJA] a moze podtrzymac zycie

Post autor: krwiopij »

w wiekszych miastach zawsze mozna poprosic weterynarza, zeby przyjechal na wizyte domowa... trzeba zaplacic wiecej, ale ja nie wahalabym sie...

olka, przykro mi... mam nadzieje, ze przypadek golego przekona zatwardzialych milosnikow lysych szczurkow (o ile mamy tu jeszcze takich), ze nie warto takich rozmnazac, bo ich zycie jest trudne i niestety krotkie...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”