[PIERWSZA POMOC] użądlenie pszczoły

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[PIERWSZA POMOC] uzadlenie pszczoly

Post autor: krwiopij »

ja bym radzila biec z malym do weterynarza... szczegolnie, jesli to jest mlody szczurek...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[PIERWSZA POMOC] uzadlenie pszczoly

Post autor: Ania »

Popieram krwiopijkę - jesli żąło zostało - opuchlizna raczej nie zejdzie, pędem do weta. na razie jeśli nie możesz - podaj małemu do wody wapno musujące (około 1/4 tabletki do małego poidła, PORZĄDNIE wygazuj i podaj zamiast czystej wody, niech wypije całość)> Wapna nie można przedawkować a możesz uratować mu życie.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Golo
Posty: 31
Rejestracja: pn maja 31, 2004 2:14 pm

[PIERWSZA POMOC] uzadlenie pszczoly

Post autor: Golo »

Ja robiłbym okłady z: cebuli, cytryny oraz z lodu słyszałem że to najbardziej działa
SZCZUROman
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”