zachowanie po zastrzyku

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
rastol
Posty: 64
Rejestracja: pt sty 27, 2012 8:48 pm

zachowanie po zastrzyku

Post autor: rastol »

Wiec tak. Bylam dzis z Pestką (2 latka) na antybiuotyku bo zlapala przeziebienie,przy zastrzyku strasznie piszcza la jakby j a ktos ze skory darł. Lekarz podal mi nazwe antybiotyku ale potem po tej akcji ktora zaraz opisze juz nie pamietam nazwy. Po wyjsciu od weta było nawet ok.ale jakies 10 - 15 min póżniej podeszłam do klatki zeby zobaczy c jak mala po zastrzyku i dac jejwitaminki. zobaczyłam dzinie zapadniete boki i pokrzywione ciałko małej.Wyjelam ja na sofe i obserwowałam.
Objawy:
zwolniony oddech
bardzo mocno zapadniete boczki ( praktycznie chuda była po srodku jak jej kręsosłup
zaczęła dzwinie chodzić skęcona w jedną stronę ciągnąc tyłek
jedno oko miała zamknięte
czasem wyciagała grzbiet jak kot
gdy się położyła rozlała się strasznie i napuszyła
dzwoniłam do weta wet powiedział ze zaraz przejdzie
z czasem było coraz lepiej ale dalej zapadały się te boczki tak dziwnie. Teraz niby ok, wspina się po kratach je biega
ale czy ktoś może wie co to mogło być? reakcja na składnik antybiotyku? uszkodzenie nerwu? cięzko mi jest iśc do weta bo teraz juz jest ok nie ma objaw, ale boje sie ze jesli to uszkodzenie nerwu to objawy zas wrócą. ale chyba jeślibyłoby to uszkodzenie nerwu od razu miałabym niedowłądy? Proszę o pomoc, czy ktoś miał taką sytuację???
Ze mną:Kreska,Agutka i Dorotka (2 ostatnie adoptowane z forum),W szczurkowym raju:Dżery, Zeusek, Kropusia-tęsknię strasznie, kocham:*odeszła nagle po operacji:( Pesteczka zmarła bez objaw choroby w wieku 2.5 lat.W psim raju-Rolfuś kochany wilczur.
rastol
Posty: 64
Rejestracja: pt sty 27, 2012 8:48 pm

Re: zachowanie po zastrzyku

Post autor: rastol »

Dodam z e w penym momencie myślałam ze to wylew ze stresu czy cos nie ma pojecia bo to mogo byc proszę o rady
Ze mną:Kreska,Agutka i Dorotka (2 ostatnie adoptowane z forum),W szczurkowym raju:Dżery, Zeusek, Kropusia-tęsknię strasznie, kocham:*odeszła nagle po operacji:( Pesteczka zmarła bez objaw choroby w wieku 2.5 lat.W psim raju-Rolfuś kochany wilczur.
darcia1
Posty: 23
Rejestracja: śr paź 03, 2012 9:58 am

Re: zachowanie po zastrzyku

Post autor: darcia1 »

moja mała też miała serię zastrzyków na przeziębienie i już tydzień ma podobne objawy : nastroszone futerko, zapadnięte boczki. Oprócz tego zachowuje sie normalnie, dużo je, biega -tylko zrobiła sie trochę nieufna. Czy dojdzie do siebie??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”