GUZ !!! Proszę o pomoc.

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: Paul_Julian »

Kati ostatni raz była we wtorek na forum. Zostawiłem jej wiadomośc na gg.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: ^Yuuhi^ »

kati napisała do mnie na fb że zmieniła weta i sisi jest juz po zabiegu,który przeszła świetnie, dąła 150 zł za ten zabieg i teraz mała jest na zastrzykach przeciwbólowych jak będzie miała laptop naprawiony to dokładnie napisze tutaj co i jak.
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: Eve »

super wieści :)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: klimejszyn »

moze niech wrzuci fotki szczurci po zabiegu ;)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: Paul_Julian »

Dobre wieści.
Może wyslać do Hajer fotkę MMS'em, przez telefon :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: ^Yuuhi^ »

no napisze jej czy by nie wyslala , nie wiem ale kiedy odpisze bo ona do mnie ze szkoly pisala.
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: Paul_Julian »

Najwazniejsze , ze dała znak życia :) jak chodzi o kasę to ludzie łatwo się denerwują (często zresztą mają w tym rację).
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
kati16
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 08, 2011 8:09 pm

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: kati16 »

Witam wszystkich.
Naprawdę bardzo wszystkich przepraszam, że dopiero po prawie 2 tygodniach daję znak życia, ale ostatnio nade mną krąży jakieś fatum chyba...

Mam same złe wieści o których naprawdę ciężko mi pisac, byc może to moja wina że tak się stało, a nie inaczej...
Po zabiegu było NIBY wszystko dobrze, ale po paru dniach nad oczkiem "wyskoczyła" taka malutka kuleczka, ale widoczna...
Co się okazało... że to są kolejne prawodopobnie kolejne przerzuty... Weterynarz powiedział mi że to już się tak może robic i żeby ulżec jej bólu i tego wszystkiego, to że "najlepszą" decyzją byłoby po prostu dac jej "odejsc"...
Jest mi z tym ciężko... musiałam podjąc najbardziej trudną decyzję w moim życiu... Dałam ją uśpic...
Nie umiem się po tym zbytnio pozbierac.
Dziękuję za całą pomoc jaką oferowaliście mi i za cały Wasz angaż w tę sytuację.
Zorganizowałam bazarek książek itp. wsród znajomych, gdy tylko uzbieram sumę którą przekazaliście mi na leczenie Sisi, które niestety nie wyszło... odeślę Wam z powrotem pieniążki.
Na zawsze w moim sercu [*]... Sisi.
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: Justka1 »

Kati już Ci na pw pisałam,że jest mi bardzo przykro :( Nie musisz mi odsyłać pieniędzy,bo szczurka została w końcu(mam nadzieję) zoperowana więc pieniążki przydały się.
Wstaw mimo wszystko zdjęcia ,które masz po zabiegu szczurci.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: Paul_Julian »

Operacja nad oczkiem to byłaby bardzo trudna sprawa :( Jeszcze nie wiadomo, gdzie ten guz byłby umiejscowiony :(
Podjęłaś bardzo sluszną decyzję. Szkoda Sisi, ale teraz jest juz jej duzo lepiej.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: Nietoperrr... »

Przykro mi bardzo,ale walczyłaś,to najważniejsze.Ja myślę,że chyba nikt nie będzie chciał zwrotu pieniędzy.
Trzymaj się jakoś!
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: Hanka&Medyk »

Kati, tak jak pisałam - nie musisz mi nic oddawać.

I strasznie mi przykro z powodu Sisi, ale decyzja była słuszna.
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: spinka2430 »

Jest mi bardzo przykro :( najważniejsze że robiłaś wszystko by ją uratować, i że już się nie męczy. Mi również nic nie oddawaj.
Trzymaj się !
Obrazek
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: madziastan »

Mi tez nic nie oddawaj...

Trzymaj sie!
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: unipaks »

Niestety nie zawsze da się pomóc, ale warto próbować; przykro mi, że się nie udało :(
Mnie również nie musisz oddawać
dla Sisi [*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Zablokowany

Wróć do „Inne / ogół objawów”