wnętrostwo

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
ozi
Posty: 117
Rejestracja: pn maja 17, 2010 4:03 pm
Lokalizacja: świdnica

wnętrostwo

Post autor: ozi »

Starałam się wyszukać czegoś o wnętrostwie u szczurów, ale znalazłam tylko dot tych starszych, już dojrzałych ogonków. Mój Fen ma natomiast niecałe 2 miesiące i do tej pory nie zeszło mu jedno jądro. Widać je wyraźnie pod skóra, koło brzuszka. Weterynarz powiedział, że póki chłopczyk nie osiągnie dojrzałości płciowej, to nie możemy z tym nic zrobić. Za jakieś pół roku trzeba będzie mu to jajo wyciąć, żeby nic się tam nie porobiło.

Moje pytanie - czy to nie jest w jakiś sposób dla malucha niebezpieczne? Weterynarz powiedział, że nie, a Fenuś czuję się dobrze (nawet za bardzo, bryka jak małpka :P ). Czy ktoś spotkał się z czymś takich u szczurka, który jest jeszcze zbyt młody na kastrację? A może jest szansa, że to jądro jeszcze mu zejdzie?
Obrazek
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: wnętrostwo

Post autor: akzi »

Moj Glut jest wnetrem
juz bez jaja a ciachnety zostal w wieku hmm 2 lub 3 miesiące
podobno jak się tego w pore nie wytnie moze to być bardzo niebezpieczne
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
ozi
Posty: 117
Rejestracja: pn maja 17, 2010 4:03 pm
Lokalizacja: świdnica

Re: wnętrostwo

Post autor: ozi »

Dzięki akzi
Tylko własnie się zastanawiam, czy niecałe 2 miesiące to nie za wcześnie. A zrobiliście od razu całkowitą kastrację, czy tylko to jedno jądro ciachnięte?
Obrazek
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: wnętrostwo

Post autor: akzi »

całkowita kastracja
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Lin
Posty: 86
Rejestracja: śr sie 15, 2012 10:54 am
Numer GG: 10227308
Lokalizacja: Milanówek

Re: wnętrostwo

Post autor: Lin »

Czy szczur może być podwójnym wnętrem? W takim sensie,że żadne jądro nie zstąpiło do moszny?
Ze mną: Furkot Śnieżka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”