Sczurzyca umiera jak jej pomóc

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
wania4x
Posty: 4
Rejestracja: pn sty 07, 2013 1:55 pm

Sczurzyca umiera jak jej pomóc

Post autor: wania4x »

Witam, moja szczurzyca ma już prawie 3 lata od 2 dni już nic nie je i nie pije chodzi ospała przewraca sie.Dzisiaj już leży na boku krew jej leci z pyszczka i oczu oddycha szybko wiem już że umiera i chce jej pomóc odejść szybciej ponieważ nie widze sensu żeby sie meczyla. Sczurzyca jest już po jednej chorobie i nie mam zamiaru jej leczyc ponieważ jej koleżanka zdechła ponad pół roku temu. Tutaj prosze o pomoc jak moge jej pomoc odejsc na inny świat ,szybko zeby przestala sie meczyc.
przepraszam jezeli nie tutaj napisalem post jestem tutaj pierwszy raz dopiero wstalem i zobaczylem ją w takim stanie.
wania4x
Posty: 4
Rejestracja: pn sty 07, 2013 1:55 pm

Re: Sczurzyca umiera jak jej pomóc

Post autor: wania4x »

Jak to bedzie konieczne moge zrobic zdjecie jak wygląda dodam że ma drgawki i prawie sie nie rusza leży na boku. czasem piszczy
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Sczurzyca umiera jak jej pomóc

Post autor: akzi »

wania4x pisze:nie mam zamiaru jej leczyc ponieważ jej koleżanka zdechła ponad pół roku temu. .
to straszne co piszesz
jak możesz wg nie podejmowaz leczenia !
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Sczurzyca umiera jak jej pomóc

Post autor: lovekrove »

Jedź do weterynarza...
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
wania4x
Posty: 4
Rejestracja: pn sty 07, 2013 1:55 pm

Re: Sczurzyca umiera jak jej pomóc

Post autor: wania4x »

akzi pisze:
wania4x pisze:nie mam zamiaru jej leczyc ponieważ jej koleżanka zdechła ponad pół roku temu. .
to straszne co piszesz
jak możesz wg nie podejmowaz leczenia !
Naprawde nie ma sensu jej już leczyc widac że leży wykończona jak ją wylecze czyli dla niej kolejne dni stresu itd. to i tak da jej to może tydzień. Szczur nie rozumie ze wizyta u weta to po to zeby ja wyleczyc a ona jest w takim stresie ze nawet tego moze nie przezyc.
wania4x
Posty: 4
Rejestracja: pn sty 07, 2013 1:55 pm

Re: Sczurzyca umiera jak jej pomóc

Post autor: wania4x »

lovekrove pisze:Jedź do weterynarza...
Chyba też tak zrobie pojade i ją uśpie wydaje mi sie to najlepszym wyjściem
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sczurzyca umiera jak jej pomóc

Post autor: Sky »

To nawet nie najlepsze, ale jedyne wyjście, w sytuacji, gdy zwierzak cierpi, a my nie możemy/nie chcemy go leczyć. Nie żadnych domowych sposobów na skrócenie życia zwierzęciu.
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”