Chora, osłabiona szczurzyca

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Lord Szrel
Posty: 43
Rejestracja: pt cze 04, 2010 3:53 pm
Lokalizacja: Wieruszów

Chora, osłabiona szczurzyca

Post autor: Lord Szrel »

Moja szczurzyca ostatnio przestała wydalać twardy kał, miała biegunkę. Myślałem, że jej to minie, jednak dzisiaj szczurzyca jest osłabiona, chudsza niż zwykle oraz posiada mokre futerko w okolicach narządu do wydalania sików, narząd ten też jest większy niż zwykle. Nie je prawie nic, nawet rzeczy które jej smakują. Jutro wybiorę się do weta, ale czy macie jakieś rady jak jej pomóc na tą chwilę ? Proszę o odpowiedź
Ze mną: Lira ,Mika
Awatar użytkownika
Lord Szrel
Posty: 43
Rejestracja: pt cze 04, 2010 3:53 pm
Lokalizacja: Wieruszów

Re: Chora, osłabiona szczurzyca

Post autor: Lord Szrel »

Szczur posiada też oczy jak u chińczyka, nie są to dwie kulki jak zwykle (napisałem nowy post gdyż nie wiem jak sie edytuje)
Ze mną: Lira ,Mika
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Chora, osłabiona szczurzyca

Post autor: akzi »

spróbuj dac jej wodę z cukrem, miodem, papkę jakąś do jedzenia żeby mała się nie odwodniła i żeby nie była głodna.
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”