Mój szczurek kicha

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
kiszoot
Posty: 7
Rejestracja: sob lut 16, 2013 10:36 am

Mój szczurek kicha

Post autor: kiszoot »

Szczura mam od wczoraj, nigdy wcześniej nie miałam kontaktu z tymi zwierzętami, ale dość dużo czytałam na ich temat, trochę wiem, mam nadzieję, że jest mu ze mną dobrze.
Mój problem polega na tym, że szczurek kicha, chwilami bardzo często. To chyba nie jest normalne, prawda? Przeziębił się, czy o co chodzi? Proooszę o pomoc.
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Mój szczurek kicha

Post autor: emi2410 »

Najlepiej iść do weta, a teraz możesz podawać vibowit do poidełka.
Szczurki są stadne, adoptuj towarzystwo swojemu ogonkowi. :)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
czarek15715
Posty: 4
Rejestracja: sob lut 02, 2013 3:26 pm

Re: Mój szczurek kicha

Post autor: czarek15715 »

Ja mam szczurka z 2 tygodnie i na początku też kichała ale po jakimś czasie jej przeszło tylko nie otwieraj okna w pokoju bo może się przeziębić :) A może to być jako oznaka alergii np na trociny ^-^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”