Niepokojace objawy

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
nats08
Posty: 14
Rejestracja: pt lut 22, 2013 9:13 am
Numer GG: 31671824
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: Niepokojace objawy

Post autor: nats08 »

dzisiaj znow bylam u weterynarza. ogonek dostal 2 zastrzyki, a do domu tabletke, 1/4 przez 4 dni od jutra. mial ktos podobna sytuacje ze szczurkiem? orientujecie sie ile szczur bedzie jeszcze zyc?
nats08
Posty: 14
Rejestracja: pt lut 22, 2013 9:13 am
Numer GG: 31671824
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: Niepokojace objawy

Post autor: nats08 »

ogonek dzis juz nie je, ani nie chodzi. nie wiem, jak jutro dam mu antybiotyk, ogoniasty dzisiaj nawet nie sprobowal ryzu z jablkiem. martwie sie, nie mam pewnosci, czy jutro rano bedzie zyl. :(
nats08
Posty: 14
Rejestracja: pt lut 22, 2013 9:13 am
Numer GG: 31671824
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: Niepokojace objawy

Post autor: nats08 »

ogonek wlasnie odszedl. wierze, ze tam, po drugiej stronie, bedzie szczesliwy. to, ze sie juz nie meczy, podtrzymuje mnie na duchu.
leć, malutki. [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”