Szkarłatne oczy u husky !

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
szczurkowaaa
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 03, 2013 12:25 pm
Numer GG: 39815084
Kontakt:

Szkarłatne oczy u husky !

Post autor: szczurkowaaa »

Mam problem...Dzisiaj moja szczurzyca - Hikari zeskoczyła z łóżka, ale nie spadła na łapki tylko tak się rozpłaszczyła. Przestraszyłam się więc wzięłam ją na ręce i głaskałam...Kiedy już wsadziłam odydwie panie do klatki zauważyłam, że źrenice (do tej pory czarne, lśniące) Hikari zrobiły się szkarłatne..Na razie tylko oczy w środku mają odcień ciemnej czerwieni, a wokół źrenicy nadal są czarne i lśniące. A i teraz mi się wydaje, że Hikari gorzej widzi, bo na rękę wchodziła nie ufnie (zawsze to ona pierwsza się pchała) i schowała się do domku..Teraz oczka jakby ściemniały, ale nadal tą czerwień ciut widać....Wie może ktoś co to jest i jak pomóc szczurkowi ?
Moje małe, pierwsze szczęśćia - Hikari i Sushi <3
Obrazek
Nasz wątek - http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39790 Wpadnij :D
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szkarłatne oczy u husky !

Post autor: Sky »

Na pewno nie miała tak wcześniej?
Mam szczura husky i od zawsze jego źrenice są szkarłatne, oprawki czarne, widać to jedynie pod światło lub w błysku lampy aparatu.
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Szkarłatne oczy u husky !

Post autor: noovaa »

Wszystkie, albo większość husky ma takie oczy ;) .. zwyczajnie wcześniej nie zauważyłaś.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
szczurkowaaa
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 03, 2013 12:25 pm
Numer GG: 39815084
Kontakt:

Re: Szkarłatne oczy u husky !

Post autor: szczurkowaaa »

no właśnie nie bardzo...bo ona się teraz boi i...nie widzi ! Przed chwilą wypadła z hamaczka a wcześniej wpadła na siostrę :( Jak jej podtykam rękę to węszy i węszy...A i ona przez pewien moment miała czerwone oczy i to przed chwilą :-\ Jutro jadę do weta oby coś pomógł... :'(
Moje małe, pierwsze szczęśćia - Hikari i Sushi <3
Obrazek
Nasz wątek - http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39790 Wpadnij :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”