dziwne objawy

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: dziwne objawy

Post autor: Hanka&Medyk »

Dla niektórych jest to oczywiste i nie wspominają. Poza tym nie zawsze mają na stanie, więc opłaca się po prostu iść do apteki i kupić.
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
zuza_
Posty: 36
Rejestracja: pn mar 11, 2013 7:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: dziwne objawy

Post autor: zuza_ »

moja szczurzyca czuje się już całkiem dobrze :) prawie, nie kicha i zrobiła się weselsza :)
niepokoi mnie jednak jedna rzecz i nie wiem czy szczury tak po prostu mają, czy coś jest nie tak i zapytać o to lekarza przy okazji kontroli, chodzi o to, że prawie za każdym razem jak przechodzi po mojej ręce to na nią sika, raz mniej, a raz więcej... nie ukrywam, że trochę mnie to denerwuje... czy ktoś z Was spotkał się z czymś takim?
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: dziwne objawy

Post autor: IHime »

To jest jak najbardziej naturalne znaczenie terenu, znaczy, że szczurzyca cię lubi i chce, żebyś pachniała tak jak ona. Taki już urok szczurów, trzeba się przyzwyczaić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”