Posiusiuje

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
toyya
Posty: 47
Rejestracja: śr sty 02, 2013 7:05 pm

Posiusiuje

Post autor: toyya »

Witam,

mam w domku 4 dziewczynki. Jedna z nich o której mowa ma z 3 miesiące. Jest z nami od miesiąca. Jest bardzo odważna, kochana itp...
niestety od jakiegoś czasu jak ją wypuszczamy posikuje ... To delikatne posiusiwanie ( kilka kropelek ) . Nie wiem czy to może być spowodowane jakąś chorobą ?

Jak uważacie ??

dziękuję za pomoc
Natalia
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Posiusiuje

Post autor: madziastan »

Zaznacza po prostu teren :)
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
toyya
Posty: 47
Rejestracja: śr sty 02, 2013 7:05 pm

Re: Posiusiuje

Post autor: toyya »

ufff...
myślałam, że coś z nereczkami :)

dzięki
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Posiusiuje

Post autor: madziastan »

Jak coś z nerkami to chyba wtedy, kiedy pupcia szczura jest strasznie zasikana, bądź dużo pije i dużo sika.Wtedy trzeba o to się martwić. Moje szczurzyce (rude) też mają mokre tyłki przez te siedzienie w sputniku, ale nie piją dużo.
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
toyya
Posty: 47
Rejestracja: śr sty 02, 2013 7:05 pm

Re: Posiusiuje

Post autor: toyya »

kurcze te sputniki swietna rzecz... ale dupeczki i mordeczki zasikane :)
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Posiusiuje

Post autor: Sky »

Wystarczy zrobić dziurę w spodzie sputnika - wyciąć, albo wytopić rozgrzanym drutem.
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”