[INNE] zaburzenia psychiczne

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
kolkoikrzyzyk
Posty: 15
Rejestracja: czw gru 02, 2004 9:03 pm

[INNE] zaburzenia psychiczne

Post autor: kolkoikrzyzyk »

Witam! Mój chłopak ma 2 szczurki (a raczej miał 2 :cry: ) i jeden z dnia na dzień, ciut większy, przestał pić i jeść, przestał chodzić.. Pogryzł dotkliwie drugiego szczuraska, niestety ten nie przeżył tego :( Są to młode szczurki, będą miały ok. 2m-ce. Od początku były razem (dwa samce) i nie było żadnych problemów.. Ogonek dalej nie chce pić, nie chce jeść. Wszystko stało się dzisiaj :( Jak myślicie, co się stało? Myślałam nad tym, że może się czegoś wystraszył, ale nie miał naprawdę czego..
Ps Nigdy nie gryzł, a dziś dotkliwie (do krwi) ugryzł siostrę mojego chłopaka
Co o tym myślicie? :( Nie chcę, aby szczurasek się nie odwodnił, ponieważ nie chce w ogóle pić, nawet jak mu się da na paluszku.
kolkoikrzyzyk
Posty: 15
Rejestracja: czw gru 02, 2004 9:03 pm

[INNE] zaburzenia psychiczne

Post autor: kolkoikrzyzyk »

Niestety smutna wiadomość - właśnie dostałam smsa - drugi szczurasek niestety umarł :cry: męczy mnie dlaczego? I dlaczego to wszystko wydarzyło się w ciągu jednego dnia? Żadnych objawów, nic! I jeszcze były takie młodziutkie :cry:
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[INNE] zaburzenia psychiczne

Post autor: krwiopij »

weterynarzem nie jestem i trudno mi cokolwiek powiedziec... wyglada to jednak na zmiany chorobowe... paskudnie kojarzy mi sie z guzem mozgu - ucisk na pewne rejony mozgu moze powodowac znaczne zmiany w zachowaniu i agresje... teoretycznie nie powinien pojawic sie u tak mlodego zwierzaka, ale kto wie... w kazdym razie przykro mi...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

[INNE] zaburzenia psychiczne

Post autor: IVA »

Smutne :cry: ale niestety zdarza się, gdy choroba zaatakuje mózg. Tak jak Krwiopijka uważam, że mógł to byc guz mózgu. Poza tym mogło to tez byc zapalenie mózgu (różnego pochodzenia), zalezy jak długo trwały objawy choroby.
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[INNE] zaburzenia psychiczne

Post autor: ESTI »

Niezwykle przykra sprawa, ale to na pewno sprawa główki maleństwa.
Szkoada...:(
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”