piszczy przy oddychaniu i nie rośnie

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
evelina88
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 22, 2013 4:50 pm

piszczy przy oddychaniu i nie rośnie

Post autor: evelina88 »

hej chciałam zapytać czy ktoś z was spotkał się z takimi objawami. Moja mała urodziła się 29 lipca, i w chwili obecnej jest trzy razy mniejsza od rodzeństwa. Przy oddychaniu ciągle piszczy, jednak gdy zasypia przestaje. Jest strasznie chuda i mizerna:( byłam z nią u weta i ten powiedział że to może wada serduszka bo miot był bardzo duży (16 osesków przy pierwszej ciąży). Dajemy jej antybiotyk i po nim zachowuje się normalnie tzn. bawi się, ma apetyt itd. Natomiast objawy nie ustępują,a ona nic nie wskoczyła na wadze. I tak już chyba trzeci tydzień idzie.... martwię się co to może być i czy nie skończy się na podawaniu leków do końca życia,a to jest ciężkie bo ona nie chce ich przyjmować. Może wiecie coś na ten temat???? z góry dzięki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”