Starość czy choroba?

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
SzczurekNiunia
Posty: 47
Rejestracja: czw sie 16, 2012 7:28 pm

Re: Starość czy choroba?

Post autor: SzczurekNiunia »

Właśnie przyszłam do domu i szczurcia czuje się dobrze, jeśli można tak powiedzieć podczas jej choroby chociaż zastrzyk jej pomógł. Leży sobie spokojnie na hamaczku więc mam nadzieję, że tak zostanie.
Awatar użytkownika
SzczurekNiunia
Posty: 47
Rejestracja: czw sie 16, 2012 7:28 pm

Re: Starość czy choroba?

Post autor: SzczurekNiunia »

Z Niuniesią było coraz gorzej. Przedwczoraj przestała jeść, ledwo chodziła, nie spała (a raczej nie leżała bo oczka miała otwarte) już w hamaczku tylko na ściółce. Wczoraj jej stan jeszcze się pogorszył. Dzisiaj od razu miałam iść z nią do weta ale niestety nie zdążyłam. Zastałam szczurcie zmarłą rano w klatce. Śpij mój aniołeczku będzie mi Cię brakować... ;( [*] :'( :'( :'( :'( :'(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”