Pomocy mam czas do jutra

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
szczurek12
Posty: 71
Rejestracja: sob wrz 14, 2013 9:26 am

Pomocy mam czas do jutra

Post autor: szczurek12 »

Przepraszam jeśli taki wątek już był ale szukałam trochę o nic nie znalazłam. A więc tak wydaję mi się że mój szczurek maleje jest on jednym z urodzonych nie dawno maluszków tak w sumie to mają 7 tygodni i jeden jest jakby mniejszy prawie o połowę ale wydaje mi się że przez ten tydzień jeszcze bardziej się zmniejszył. Jest lekki i to strasznie lekki jak na mnie siedzi to tak jak by go nie było. Jutro idę do weterynarza ale nie wiem czy coś mu jest. Pomocy!
Awatar użytkownika
zielona_owca
Posty: 142
Rejestracja: pn lis 05, 2012 7:11 pm
Lokalizacja: Płock

Re: Pomocy mam czas do jutra

Post autor: zielona_owca »

Przyznam szczerze, że jeszcze nie spotkałam się z tym, żeby szczur zmalał. Jeśli chcesz, żeby szczurek przybrał na wadzę, polecam kaszkę dla dzieci i niemowląt Sinlac. Ma dużo wartości odżywczych, moja szczura w półtora tygodnia przytyła 30 gram, co było konieczne po jej operacji. A jeśli jesteś tylko dzień od weta, to nie ma co się przejmować. ;)
Napisz co z nią.
Ze mną dwie księżniczki.
Rumba od: 20.11.2011
Urke od: 09.11.2013
Bianka
Bunia
Cynamon

W serduszku i gdzieś obok: Tosia, Kokunia.
Awatar użytkownika
Moni137
Posty: 41
Rejestracja: śr lut 18, 2009 10:20 pm
Lokalizacja: Łódź/Częstochowa

Re: Pomocy mam czas do jutra

Post autor: Moni137 »

Jedyne co mi przychodzi do glowy to pasozyty w przewodzie pokarmowym. Mam dwie samiczki, jedna z nich od kupna byla mniejsza i wolniej rosla, nie wiedzialam dlaczego, az do monentu jak znalazlam tasiemca wystajacego z kupki (mial ok 4-5 cm) druga szczurka rosla szybciej mimo ze byly z jednej hodowlii nie miala pasozyta. Po odrobaczeniu bylo ok teraz sa takie same, ale nie wiem jak to sie ma do 7 tyg malucha... Moze jest na cos chory? Wet moze cos wymysli, powodzenia! :) aha i polecam gerberki :)
szczurek12
Posty: 71
Rejestracja: sob wrz 14, 2013 9:26 am

Re: Pomocy mam czas do jutra

Post autor: szczurek12 »

Chudy nie jest więc raczej nie chcę żeby przytył bo żeber mu nie widać je normalnie kilka razy dziennie nawet tak jak inne.
szczurek12
Posty: 71
Rejestracja: sob wrz 14, 2013 9:26 am

Re: Pomocy mam czas do jutra

Post autor: szczurek12 »

byłam u weterynarza powiedział że prawdo podobnie urodził się ostatni
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Pomocy mam czas do jutra

Post autor: akzi »

podkarmiaj go bardziej, kup kaszkę jakąś dla dzieci i go podtucz, ostatnie sztuki w stadzie tak mają że są słabsze mniejsze ale spokojnie jeszcze wyrośnie, ale podtucz go troszkę.
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
szczurek12
Posty: 71
Rejestracja: sob wrz 14, 2013 9:26 am

Re: Pomocy mam czas do jutra

Post autor: szczurek12 »

dziękuję
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”