duże ilości moczu

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
kamilmar
Posty: 90
Rejestracja: śr paź 02, 2013 9:19 pm
Lokalizacja: Opole

duże ilości moczu

Post autor: kamilmar »

Witam, dziś jak wziąłem mojego kochanego albinoska na wybieg to ten dosłownie zatopił moje łóżko, wylał z siebie ze 100ml moczu jak nie więcej, może to być jakaś choroba ? Coś z nerkami ? Dodam tylko że nie mam jak sprawdzić ilości spożywanego przez niego płynu ponieważ w mojej klatce chorobowej znajduje się obecnie inny szczurek i do poniedziałku tam zostanie, a w tamtej jednak siedzi 6 panów więc ciężko ogarnąć ile wypija jeden.
Ze mną: Dwalin (od 08.08.2013) Fili (od 03.10.2013) Nori (od 16.10.2013) Ori (od 20.10.2013)
Za TM: Kili, Dori, Balin
Awatar użytkownika
Wilczek777
Posty: 533
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 2:08 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: duże ilości moczu

Post autor: Wilczek777 »

Czy zanim go wypuściłeś szczurek spał? Czasem kiedy ogon nagle się budzi a ma pełny pęcherz oddaje wszystko na raz. Bywają naprawdę spore kałuże. Omacaj brzuszek - jeśli pęcherz jest zatkany i szczurek ma problem z oddawaniem moczu to wyczuwalna jest gulka którą łatwo wymacać. Obserwuj - jeśli, źle się czuje to pewnie mniej je, więcej leżakuje etc.
Na spółę z TŻ:
Desant, Anubis(Ibasan)Beris, Kaszmir Beris, Miętus EmeraldMoon, Bjorn, Belfast
Za TM:Silver&Sharingan, Destruktorzy, Śpioch&Grubas, Czarnuszek&Bibs, Miki

Pieseła - Nessie
Obrazek
kamilmar
Posty: 90
Rejestracja: śr paź 02, 2013 9:19 pm
Lokalizacja: Opole

Re: duże ilości moczu

Post autor: kamilmar »

tak, ogon spał ale nigdy wcześniej się nie zdarzało żeby zalazł mi łóżko w takich ilościach, zawsze wracał do klatki jak już musiał wylać z siebie takie ilości. Zaraz go biorę bezpośrednio koło mojego łóżka pod obserwację. Dam znać co i jak, bardzo dziękuję za odpowiedź
Ze mną: Dwalin (od 08.08.2013) Fili (od 03.10.2013) Nori (od 16.10.2013) Ori (od 20.10.2013)
Za TM: Kili, Dori, Balin
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”