kichanie zaraźliwe?

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Bazgralka
Posty: 60
Rejestracja: ndz mar 10, 2013 8:06 am

kichanie zaraźliwe?

Post autor: Bazgralka »

Moja malutka szczurka od samego początku wydawała z siebie takie dziwne dźwięki, jakby prychanie i kichanie, przy każdym takim kichnięciu jest delikatny podskok. Niby zdrowa, tylko takie ma zachowanie,które nie przeszkadza jej w rozwoju. Odkąd połączyłam ją ze starszą szczurką,ta większa "zaraziła się" tym zachowaniem, czyli też jakby kicha, podskakując. Czy to jakaś choroba? Bo przeziębienie chyba nie trwałoby tak długo,bez żadnych innych objawów?
Awatar użytkownika
Saaa
Posty: 435
Rejestracja: pn maja 20, 2013 9:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: kichanie zaraźliwe?

Post autor: Saaa »

może to byc przeziebienie, jak jest nie leczone to jest grozne dla naszego szczurka. Moze to byc tez zapalenie pluc albo alergia na sciolke. Mimo wszystko trzeba znalezc dobrego weterynarza i isc do niego jak najszybciej
Obrazek
Moje kochane ogonki;) http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40758
Za Tęczowym Mostkiem: Albi [*][/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”