Nie wiem co się dzieje z moim szczurkiem! Pomożecie?

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Robaak
Posty: 1
Rejestracja: śr gru 18, 2013 8:58 pm

Nie wiem co się dzieje z moim szczurkiem! Pomożecie?

Post autor: Robaak »

Cześć, Mam dwa szczurki. Mają około 1,5 roku. Były w jednej klatce(często się gryzą o jedzenie). Jeden z nich zaczął dzisiaj dziwnie się zachowywać. Był wyraźnie osłabiony, nie panował nad tylnymi łapkami przez co się wywracał. Teraz wydaje mi się, jakby przestał widzieć.
Postanowiłam oddzielić szczurki na dzisiejszy dzień. Osłabiony zjadł swoją porcje jedzenia, bo nie zawsze nadąża za swoim koleżką. I zaczął odzyskiwać siły, jednak dalej zdarzają mu się "napady" i wywraca się na grzbiet.
Naprawdę nie wiem co mam w tej sytuacji zrobić. Czy coś mu grozi?
Proszę o pilną pomoc! :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Nie wiem co się dzieje z moim szczurkiem! Pomożecie?

Post autor: Paul_Julian »

Powinieneś jak najszybciej pójść z nim do weterynarza. Z takich objawów raczej cięzko coś wywnioskowac.
Sprawdz czy jest jakiś wet w okolicy http://www.szczury.org/viewforum.php?f=13
Teraz już pewnie za pózno, ale jutro z rana leć na wizytę.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: Nie wiem co się dzieje z moim szczurkiem! Pomożecie?

Post autor: Morgana551 »

Wizyta u weta, my nic przez ekran nie zrobimy.
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”