Co to może być?

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
jacol3500
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 04, 2014 11:53 am

Co to może być?

Post autor: jacol3500 »

Nowa panienka jest u mnie już 2 dzień udało mi się ją połączyć z Myszka ale Dżej Dżej jest strasznie ospała (w nocy biegała po klatce ale w dzień nie ma na to szans ani w klatce ani na wybiegu) wciąż mruży oczka w klatce siedzi w kącie kuwety a gdy ja wyjmuje wciska się do kieszeni lub rękawa a na dodatek czasami wydaje z siebie dziwne dźwięki coś w rodzaju kichania? Sam nie wiem może to bardziej charczenie :( Strasznie się martwię nie wiem czy to choroba czy może po prostu taką ma naturę lub to reakcja na nowe otoczenie ?? proszę o pomoc :(
Awatar użytkownika
Wilczek777
Posty: 533
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 2:08 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Co to może być?

Post autor: Wilczek777 »

Znajdź polecanego weterynarza w swoim mieście i idź z ogonkiem jak najszybciej. Skoro szczurek wydaje dziwne dźwięki i jest osowiały trzeba szybko zdiagnozować co się dzieje i leczyć. Nieleczone zapalenie dróg oddechowych jak przejdzie na płuca to będzie dużo większy kłopot.
Na spółę z TŻ:
Desant, Anubis(Ibasan)Beris, Kaszmir Beris, Miętus EmeraldMoon, Bjorn, Belfast
Za TM:Silver&Sharingan, Destruktorzy, Śpioch&Grubas, Czarnuszek&Bibs, Miki

Pieseła - Nessie
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”