Bardzo zły stan po operacji

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
pierwiasteknielad
Posty: 46
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 4:26 pm

Re: Bardzo zły stan po operacji

Post autor: pierwiasteknielad »

Ja nie mówiłam, że przeczyszczam ropnia, tylko zdezynfekowałam ranę, która zrobiła się na skórze od zewnątrz. Nie będę sama wstrzykiwać szczurowi czegoś do rany, bo serce by mi pękło. Dziś zrobiłyśmy to z panią weterynarz, pojutrze kolejne płukanie. A ucho ma odpaść, bo było ponoć niedokrwienie od narkozy... tragedia... i jeszcze mózg niedotleniony, bo ziewa okropnie non stop...
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Bardzo zły stan po operacji

Post autor: Paul_Julian »

Ziewanie to normalna sprawa. Ale z tym uszkiem to jakiś koszmar ! Co ten poprzedni wet narobił, że było niedokrwienie od narkozy O_O
Mam nadzieję, ze chociaż rana się będzie dobrze goić. I że szczurka jest juz pod lepsza opieką.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
pierwiasteknielad
Posty: 46
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 4:26 pm

Re: Bardzo zły stan po operacji

Post autor: pierwiasteknielad »

Była to już druga narkoza w przeciągu tygodnia, więc może dlatego szczur źle ją zniósł? Krążenie było słabsze i krew nie wszędzie dotarła... nie mam pojęcia, szkoda mi strasznie tego uszka :(

Z cewki moczowej leci jej jakby odrobina krewki, boję się, że coś zostało uszkodzone podczas operacji lub, że ropień nadal atakuje. Jutro idę znowu do weta, to może się coś wyjaśni...
pierwiasteknielad
Posty: 46
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 4:26 pm

Re: Bardzo zły stan po operacji

Post autor: pierwiasteknielad »

Słuchajcie... ona już wygląda jak śmierć, podciąga się tylko na przednich łapach a tylne ma bezwładne...
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Bardzo zły stan po operacji

Post autor: Paul_Julian »

Najlepiej jakbys z nią pojechala do lecznicy 24 h , dla mnie to wszystko jest naprawde bardzo dziwne, od początku. A naprawde nie wiadomo co więcej doradzić szczególnie przez internet. bardzo mi przykro :(
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
pierwiasteknielad
Posty: 46
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 4:26 pm

Re: Bardzo zły stan po operacji

Post autor: pierwiasteknielad »

Chciałabym bardzo, ale już nie mam takiej opcji, wydałam wszystkie pieniądze jakie miałam na leczenie szczurków, na operację ostatnią już się zapożyczyłam i kombinuję, jak tu ma starczyć na jedzenie do końca marca, także mogę tylko czekać do jutra, bo tam, gdzie idę, na razie nie muszę płacić... Strasznie to przykre wszystko, zwierzaki chorują i nawet im pomóc nie można... Gdybym była dobra z chemii, to z wielką chęcią poszłabym na weterynarie... by móc pomagać
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Bardzo zły stan po operacji

Post autor: Paul_Julian »

Opatul ją w ciepły kocyk i daj blisko butelkę z ciepła wodą. Moze coś wypije - wodę z miodem i rozciapaną kaszkę.
trzymajcie sie.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
pierwiasteknielad
Posty: 46
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 4:26 pm

Re: Bardzo zły stan po operacji

Post autor: pierwiasteknielad »

Wszystkich zmartwionych informuję, że stan mojego maleństwa po nocy znacznie się poprawił, nawet pozwoliłam jej przywitać się z siostrzyczkami, zachowywała się bardzo żywotnie jak na to, co było. Ciekawe jeszcze, co będzie po dzisiejszym płukaniu. Oby było już tylko lepiej!
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Bardzo zły stan po operacji

Post autor: Paul_Julian »

Pisz koniecznie jak tam z nią dalej. Nie puszczamy kciuków za biedactwo!
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
pierwiasteknielad
Posty: 46
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 4:26 pm

Re: Bardzo zły stan po operacji

Post autor: pierwiasteknielad »

Moi Drodzy
Szczurka ma sie chorobowo jakby trochę lepiej, ale NIC nie je i mam wrażenie, że zaraz mi padnie z głodu... Same kości już zostały. Nie wiem czym ją karmić! Dałam jej pasztet - nie, proszek reconvalescence z ciepłą wodą - nie, makaron - nie, banan - nie, ogórek - nie, kocie chrupki rozmoczone w ciepłej wodzie - nie... Nie je kompletnie nic, za czym jeszcze niedawno poszłaby wszędzie. Co mogę jej jeszcze dać żeby się nie zagłodziła?
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Bardzo zły stan po operacji

Post autor: noovaa »

Spróbuj nutri drinka protein, może to jej podejdzie :/
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
pierwiasteknielad
Posty: 46
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 4:26 pm

Ona umrze z głodu!

Post autor: pierwiasteknielad »

Nie je nic. Podawałam jej nutri drinka strzykawka - wzbrania się jak może żeby nie dać sobie wlać czegokolwiek do pyszczka. Próbuję jej podać na siłę chociaż samą wodę, nawet posłodziłam żeby jej smakowało... a ona nie bierze ani kropelki, na siłę wcisnąć też nie ma szans... siedzi mi na kolanach, nawet nie ma siły pójść gdziekolwiek, patrzę w dół i widzę same kości obciągnięte skórą... serce mi pęka kochani. Jeśli ona umrze to cząstka mnie razem z nią. Zwierzęta chyba kocham bardziej niż ludzi...
pierwiasteknielad
Posty: 46
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 4:26 pm

Re: Bardzo zły stan po operacji

Post autor: pierwiasteknielad »

Odeszła.
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Bardzo zły stan po operacji

Post autor: noovaa »

Przykro mi
:(
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
altelily
Posty: 200
Rejestracja: wt lut 11, 2014 8:51 am

Re: Bardzo zły stan po operacji

Post autor: altelily »

Bardzo współczuję. :((
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”