Boby ze śluzem

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
vigg
Posty: 11
Rejestracja: wt lis 05, 2013 3:36 pm
Numer GG: 1380533

Boby ze śluzem

Post autor: vigg »

Wczoraj na wybiegu mojego szczurasa zobaczyłam pełno rzadkich kup, śmierdzących, o niezdrowym kolorze, a przede wszystkim śluzowatych. Tzn. jedne były ze śluzem w środku, a inne były nim otoczone. Dziś go wyjęłam i od razu na jajkach zobaczyłam kawałeczek przyklejonej takiej samej kupy jak wczoraj - ten sam kolor, miękka konsystencja i paskudny zapaszek.
Czy ktoś się orientuje czego to może być objaw? Zaznaczam, że nie dostawał do jedzenia niczego innego, poza tym co zawsze, totalnie nic się nie zmieniło. Ogólnie to dość "trefny" egzemplarz, często przyplątują się do niego jakieś choroby i boję się, że to kolejna.
PIP!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”