czarna narośl na jadrach

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ikmujn
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 01, 2014 10:38 am

czarna narośl na jadrach

Post autor: ikmujn »

Witam mam młodego samca ma ok 2-3 miesięcy. słabo znam się na samcach wczesniej miałam samice. Niepokoi mnie czarna narośl na jądrach zaraz pod odbytem wygląda to jakby jego skora była czarna i lekko rozciągnięta , nie wiem czy tak powinno być czy nie ale jego jądra powiększają się i skurczaja raz są a raz jakbyb się chowają, w dodatku jest bardzo płochliwy i się boi ale to może być spowodowane tym ze jest po prostu młody, pomocy.
Osna
Posty: 330
Rejestracja: pn lip 01, 2013 12:48 pm
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Kontakt:

Re: czarna narośl na jadrach

Post autor: Osna »

Jeśli to jakaś narośl, a do tej pory nikt nic mądrego nie napisał, to radzę przejść się do weterynarza. Zorientuj się, który jest polecany w twojej miejscowości, i idź do niego, o ile jeszcze tego nie zrobiłaś.
Ze mną: Jakub i Mieszko.
Odeszły śp. Gacek, Stefan, Ireneusz, Białas, Bronisław i Anatol. [*][/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”