piski,krecenie sie w kolo, agresja

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
malkontentka
Posty: 1
Rejestracja: pt kwie 25, 2014 9:07 pm

piski,krecenie sie w kolo, agresja

Post autor: malkontentka »

Witam,
Mam od roku dwoch braci, super sie dogadywali... dzis w nocy obudzili mnie piski, jeden z nich siedzial w domku, co chwile krecil sie w kolko i piskal, kiedy drugi chcial wejsc do domku atakowal go syczac wrecz... pozniej sie uspokoilo, spaly razem na hamaczku i znow zaczal sie krecic w kolo, piszczec i atakowac brata... do tego dziwnie jakos oddycha i jakby caly tak podskakuje w rytm bicia serduszka... nie wiem co jest grane...
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: piski,krecenie sie w kolo, agresja

Post autor: smeg »

Przez internet nikt Ci nie zdiagnozuje szczura, koniecznie musisz iść do weterynarza (znającego się na szczurach). Tutaj masz dział z opiniami o wetach: http://szczury.org/viewforum.php?f=13 , poszukaj jakiegoś znającego się na gryzoniach z Twojej okolicy. Jeśli jesteś z Warszawy, najlepszy będzie PulsVet, Medicavet, Ogonek.

Kręcenie się w kółko może sugerować zapalenie ucha lub mózgu, a wtedy trzeba szybko wkroczyć z silnym antybiotykiem. Poza tymi atakami szczur ma jakieś zaburzenia równowagi?
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”