Czy to wylew?

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
askawaiisgod
Posty: 1
Rejestracja: sob maja 03, 2014 5:40 pm

Czy to wylew?

Post autor: askawaiisgod »

Wczoraj rano mój roczny szczur zachowywał się normalnie. Gdy wróciłam wieczorem zauważyłam, że coś jest nie tak. Byla osowiała. Wyciągnęłam ją z klatki i od razu zauważyłam duży wyciek z oczek i nosa. Podnosząc ją byla jak taki flaczek, nie stawiała oporu. Po położeniu nie chodziła, tylko się czołgała. Zjadła warzywo dane jej pod pyszczek, nie chciała pić. Wczołgała mi się pod koszulkę i leżała przez parę godzin, odłożyłam ją do klatki.
Rano jej stan byl tragiczny. Kompletnie się nie rusza, oddycha szybko i płytko. Przeszukałam internet, to chyba wylew.
Jest majówka, weterynarz zamknięty. Mieszkam na "odludziu", nie ma całodobowego weterynarza.
Czytałam, że powinno się podać vibovit lub bioaron c. Nie posiadam w domu, apteka również zamknięta. Bardzo się martwię. Jak jej mogę pomóc na tą chwilę. W poniedziałek pędem lecę do weta.
Teraz leży obok mnie, grzeję ją.
Pomocy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”