samica - ropa w miejscach intymnych

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
radioactive4
Posty: 81
Rejestracja: wt cze 17, 2014 7:16 am

samica - ropa w miejscach intymnych

Post autor: radioactive4 »

Dzisiaj zauważyłam u mojej Vivi białą ropkę w miejscu intymnym. Jest biała, nie śmierdzi (tzn nie wąchałam, ale pewnie bym poczuła). Jeszcze nie miała rujki i nie wygląda jakby miała (nie ma napuchniętego sromu ani nic). Gdy leciutko ścisnęłam, wypłynęło więcej. Panikuję, czy lecieć do weta?
Nie ma opcji, że to sperma, u nas w domu jedynym samcem jest mój narzeczony
Morgana & Vivimorte & Amarena
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: samica - ropa w miejscach intymnych

Post autor: mikanek »

Lepiej pokazac wetowi, może to tylko infekcja ale może to też być początek czegoś. Poważniejszego.
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: samica - ropa w miejscach intymnych

Post autor: smeg »

Jesli nie smierdzi, to prawdopodobnie nie jest ropa, tylko jakas naturalna wydzielina. Ropa zawsze smierdzi - ale trzeba powachac, nie wali na kilometr.

U mlodych samiczek takie infekcje rzadko sie zdarzaja, u starszych trzeba uwazac, bo zazwyczaj jedynym lekarstwem jest sterylizacja, a kondycja samiczki w wieku np. 2,5 roku moze nie pozwalac juz na operacje. Dlatego miedzy innymi zalecana jest profilaktyczna sterylizacja mlodych samiczek.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
radioactive4
Posty: 81
Rejestracja: wt cze 17, 2014 7:16 am

Re: samica - ropa w miejscach intymnych

Post autor: radioactive4 »

Na razie nie zauważyłam ropki ponownie, ale będę jeszcze obserwować. Mam nadzieję, że się już nie pojawi... Sorki, trochę spanikowałam po prostu, bo wyglądało jak ludzka ropa.

Zresztą znalazłam już bliźniaczy temat na tym forum i poczytałam sobie.
Morgana & Vivimorte & Amarena
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”