Krwawienie z odbytu u samicy

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
patka09
Posty: 18
Rejestracja: sob lut 01, 2014 9:35 pm
Lokalizacja: W-wa

Krwawienie z odbytu u samicy

Post autor: patka09 »

Mam pytanie, przyjaciolka ma stado z trzech szczurow z czego jeden z nich to kobitka po sterylce i dwa pelnojajeczne samce. Ogolnie bylo ok bo sie nia nie interesowali jako samica ale od pewnego czasu jeden z nich non stop molestuje dziewczyne ale do czego zmierzam, jak dzis u niej bylma to po takim napadzie przez chlopaka na szczurke wzielam ja na rece i co zauwazylam ze krwawila z odbytu?! Wiezlam chusteczke i ja podtarlam, krew byla jasna czysta czyli krwawienie bylo ze tak powiem juz z wylotu jelita, mowie przyjaciolce ze jej szczurka krwawi na co ona ze to pewnie przez to molestowanie przez tego samca. Ale kurcze mnie to zastanowilo wiec to ja pisze post i licze na jakies cenne opinnie czy uwagi.
Moze jeszcze dodam ze tydzien temu byla z nia u weta ktory wymacal jej brzuszek, ogolnie poogladal i stwierdzil ze zdrowa.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Krwawienie z odbytu u samicy

Post autor: Paul_Julian »

Najlepiej by było wziąć szczurkę jeszcze raz do weta. W W-wie jest kilku bardzo dobrych weterynarzy. Wydaje mi sie , ze takie krwawienie to predzej moze oznaczac guza niż wynik molestowania.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”