Szczur bardzo tyje?

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Elthan
Posty: 10
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 10:48 am

Szczur bardzo tyje?

Post autor: Elthan »

Cześć wszystkim,

Mam dwa ogonki, jedzą zawsze po równo i to samo, żeby było po sprawiedliwości. Jeden ma normalna sylwetkę, jest szczuplutki. Drugi - albinos - jest niepokojąco wielki. Waży spokojnie dwukrotnie więcej od swojej siostry. Myślałem, że jest po prostu grubaskiem, ale martwi mnie to, że ta jego tusza jest taka dziwnie miękka, nie wiem jak dokładne to opisać. Trochę jakby zgromadził jej sie jakiś płyn, ale też nie do końca. Ma wahania nastrojów. Czasem jest wesoła, je i gania z siostrą jak dzikus, a za chwile siedzi osowiała i nie chce jeść. "Wygniotłem" ją wczoraj, nie wyczułem pod ręką żadnego guza, ale oczywiście może siedzieć głębiej. Czy to możliwe, żeby jeden ogon miał takie tendencje do tycia? Czy to mogą być objawy jakiejś choroby? Teraz święta to z wetem muszę zaczekać do jutra.
Awatar użytkownika
CzuBaka
Posty: 87
Rejestracja: sob gru 07, 2013 1:15 am
Lokalizacja: Głogów

Re: Szczur bardzo tyje?

Post autor: CzuBaka »

Wejdź na dział o karmieniu http://szczury.org/viewforum.php?f=32 poczytaj o sposobach odchudzenie swojego szczurka, bo nadwaga jest bardzo niebezpieczna dla jej zdrowia, być może właśnie przez to jest taka zmienna nastrojowo.
I tak, jest to możliwe, że jeden tyje, a drugi nie, tak samo jest u ludzi, jedni mają dobrą przemianę materii, a inni nie.
Wesoła ferajna ~Finezja ~Pinki ~Gumiś ~Ziutek
Za TM *Viki *Perła *Rubinka *Lili
Polub ich na FB :)! [KLIK]https://www.facebook.com/Ogonkowe.Historie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”