przyczyna upadku dotad zdrowego szczurka, pomocy...

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Aneta84
Posty: 31
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:02 am

Re: przyczyna upadku dotad zdrowego szczurka, pomocy...

Post autor: Aneta84 »

Na szczescie Mala je. Ma apetyt. Ale staram sie jej podtykac ciagle cos dobrego, co moze ja wspomoc od "srodka".
Sprawdzalam dokladnie, ale nie ma zadnych widocznych zmian na pyszczku. Dzis oczka ma rowne. Nie ma przekrzywien. Nie ma asymetrii...
nienazwana
Posty: 1434
Rejestracja: pn mar 18, 2013 10:48 am
Lokalizacja: Grójec

Re: przyczyna upadku dotad zdrowego szczurka, pomocy...

Post autor: nienazwana »

To dobrze wróży.
Niektóre szczurki na lekach "przysadkowych" naprawdę świetnie funkcjonują wiele miesięcy.
Ale to zawsze już będzie szczur niepełnosprawny wymagający szczególnej opieki.
Dobrze sobie radzisz :)
Aneta84
Posty: 31
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:02 am

Re: przyczyna upadku dotad zdrowego szczurka, pomocy...

Post autor: Aneta84 »

Dziekuje za cieple slowa :)

ja ogolnie kocham zwierzeta, mam psa i dwa koty jeszcze, ale ta mala istota, to moje oczko w glowie zawsze byla...

Zamowilam jej dzis Dostinex na dalsza kuracje. Dzieki forum wiem juz, ze to co sugerowala mi lekarka, to niekoniecznie wyrok.
Mam nadzieje, ze bedzie dobrze. Staram sie o nia dbac najlepiej, jak to mozliwe.
nienazwana
Posty: 1434
Rejestracja: pn mar 18, 2013 10:48 am
Lokalizacja: Grójec

Re: przyczyna upadku dotad zdrowego szczurka, pomocy...

Post autor: nienazwana »

W pulsvecie mają cabaser. To taki sam lek jak dostinex, ale zdecydowanie tańszy. Jak już wiesz, leczenie guza przysadki jest kosztowne >:( na dłuższą metę. Ja za tabletkę cabaseru (na 4 podania) płaciłam ostatnio w pulsvecie 20 zł.
Można zadzwonić i poprosić to sprzedadzą nawet jak się nie jest pacjentem. Ile płacisz za dostinex?
Aneta84
Posty: 31
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:02 am

Re: przyczyna upadku dotad zdrowego szczurka, pomocy...

Post autor: Aneta84 »

Na innym forum dziewczyna miala 6 tabletek po swoim szczurku, ktory niestety dstal wylewu; zaplacilam 45zl. Wg niej starczy na 72 dni kuracji.
Dziekuje za wskazowke. Zapisuje sobie wszystko, zeby wiedzic co i jak po kuracji, ktora mamy obecnie.
nienazwana
Posty: 1434
Rejestracja: pn mar 18, 2013 10:48 am
Lokalizacja: Grójec

Re: przyczyna upadku dotad zdrowego szczurka, pomocy...

Post autor: nienazwana »

Aaa, to bardzo tanio Ci się udało kupić, faktycznie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”