Anemia?

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Snajperka
Posty: 214
Rejestracja: wt paź 21, 2014 2:03 pm

Anemia?

Post autor: Snajperka »

Tematu jako tematu takiego nie widziałam. Po wpisaniu "anemia" w wyszukiwarkę nie wyszedł mi żaden temat pod który mogę się podłączyć- jak taki istnieje, to można mój post tak przerzucić.

Pax, mój albinos ma białe uszy, łapy i ogon. Nie jest osowiały, je za dwóch, ale dziś rano zobaczyłam, że zbielał- wcześniej był normalnie kolorowy.
Zastanawiam się co jest grane. Pozostałe gryzonie są ok. Nie będę mu na razie nic podawać, jako że dopiero wieczorem będę mogła podjechać do weterynarza, więc nie chce, aby zakłamało wyniki.

Wrzuciłam do klatki termofor (może mu zimno?) i ustawiłam dogrzewanie koło klatki. Poza tym zbieleniem żadnych innych objawów nie ma, a wszystkie pozostałe są wybarwione normalnie.

Ktoś się spotkał z czymś takim?
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Anemia?

Post autor: smeg »

Czy uszy, lapy i ogon oprocz tego, ze sa biale, sa tez zimniejsze niz u innych szczurow? Czy szczurek jest otyly? W jakim jest wieku? Jesli ok. 1,5 roku lub wiecej i pozostale objawy rowniez wystepuja, to moze sugerowac problemy z krazeniem, czyli z sercem.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Snajperka
Posty: 214
Rejestracja: wt paź 21, 2014 2:03 pm

Re: Anemia?

Post autor: Snajperka »

smeg on nie ma jeszcze pół roku. Urodził się 13 września 2014. nie jest zimniejszy od pozostałych szczurków. Nie jest otyły, wciąż rośnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”