Proszę o pomoc! PORFIRYNY i inne!!!

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
jk.szczurek
Posty: 1
Rejestracja: pn lut 09, 2015 5:38 pm

Proszę o pomoc! PORFIRYNY i inne!!!

Post autor: jk.szczurek »

Cześć.
Jestem w smutnym nastroju :(
Miałam wiele szczurków, hodowałam je. Każdy miał imię i każdego znałam z osobna. Zakochałam się w szczurkach jak miałam 8 lat, nadal je hoduję. Kiedy w moim woj. opolskim "zawitał Koci Katar" to nie tylko szczurki zaczęły umierać, ale i moja hodowla królików. A weterynarz wciskał nam jakieś witaminy i zabierał kasę :( Lecz, szczurzyca o imieniu Rina jako jedyna ze mojego stada przeżyła, ma w tej chwili ponad 4 lata. Po chorobie wykrzywił się jej kręgosłup i potrzebuję ścisłej diety, pomimo, że chodzę do 3 gimn. to i tak opiekuje się nią. Od miesiąca zaczęła dostawać objawy PORFIRYNY. Nie chciałam iść do weta bo wiedziałam, że znowu jak z stamtąd wyjdę będę głupsza niż byłam :( i tak się stało... . Dokładnie 3 dni temu zaczęła mieć niekontrolowane ruchy, zaburzenia ruchu i jej lewe oko zmętniało :( Proszę o jakąś poradę. Miałam już wiele innych przypadków, np. guzy, padaczki. Ale bez żadnej pomocy nic nie mogę zrobić :( a zwłaszcza jak mam w okolicach takich weterynarzy. Proszę o zrozumienie i proszę o pomoc... .
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Proszę o pomoc! PORFIRYNY i inne!!!

Post autor: olgapsiara »

Rozumiem, że mówiąc ,,hoduje " , nie oznacza, że je rozmnażasz ? ....
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
scarh
Posty: 38
Rejestracja: czw gru 25, 2014 5:49 pm

Re: Proszę o pomoc! PORFIRYNY i inne!!!

Post autor: scarh »

olgapsiara-uwaga nie na miejscu.Proszę pomyśl trochę za nim coś napiszesz.

Rina dożyła pięknego wieku.Powoli musisz się z nią żegnać.
Szukaj mimo wszystko dobrego weterynarza.
Pewnie miała wylew i sama jej nie pomożesz.

Trzymam kciuki
Użytkownik zbanowany z powodu celowego łamania Regulaminu forum.
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Proszę o pomoc! PORFIRYNY i inne!!!

Post autor: olgapsiara »

Przepraszam.... :-[ Trzymam kciuki :)
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”