POMOCY!!!!!!!!!!

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
kalipso777
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 02, 2015 12:06 am

POMOCY!!!!!!!!!!

Post autor: kalipso777 »

Mój szczurek jakiś czas temu zrobił się apatyczny. Zawsze miał problem z utrzymaniem moczu, ale teraz jest tragicznie, cały czas ma mokry na brzuchu i ma żółto zabarwioną sierść w tych miejscach. Do tego odchody były dziwnie płynne i miały dziwny kolor. Byłam z nim u weterynarza, podał jakieś antybiotyi i leki przrciwzapalne. Chwilowo się poprawiło, niestety teraz jest jeszcze gorzej. NIe chce nic jeść, zrobił się strasznie chudy. Dziwnie, koślawo chodzi, jakby sprawiało mu to trudność. Do tego najdziwniejsze: ŚLINOWATA, GĘSTA WYDZIELINA Z PYSZCZKA. Jest przez to cały mokry na pysku.
Nie wiem, czy to poważne, proszę o szybką pomoc, martwię się!!! Dostęp do weterynarza będę miała dopiero we wtorek, co dodatkowo mnie niepokoi :////
Awatar użytkownika
Snajperka
Posty: 214
Rejestracja: wt paź 21, 2014 2:03 pm

Re: POMOCY!!!!!!!!!!

Post autor: Snajperka »

Ja bym nie czekała na dostep do weterynarza, tylko leciala do niego od razu jak na skrzydłach.
To może być wszystko, łącznie z reakcją na leki, które zostały podane. W dziale weterynarze masz polecanych z różnych miast- poszukaj kogoś, kto się zna na szczurkach i leć jak najszybciej!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”