Fioletowe jądra i trzęsienie się łapek

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 67
Rejestracja: sob paź 20, 2012 5:07 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Fioletowe jądra i trzęsienie się łapek

Post autor: Jamnik »

Wczoraj, koło godziny 22 - uśpili go.

Pojechałam z rana do Warszawy, gdzie mówili, że mogą. USG wykazało, że guz jest operacyjny, ale w tym wieku może się nie obudzić bądź nerki mogą wysiąść. Z dwojga złego wybrałam, żeby spróbowali - jak ma umrzeć to i tak umrze, a nuż go uratują.
Zrobili badania krwi, nazajutrz miała się odbyć operacja, jeśli tylko badania krwi będą pozytywne.
O 22 dostaliśmy telefon. Badania krwi wyszły tak fatalnie, że nie operacja nie wchodzi w grę. On tam praktycznie umierał. Nie było innego wyjścia, jak go uśpić. Organizm był zbyt otruty - cóż, kilka dni niewypróżniania się musiały go podtruć. Poza tym, na USG był w naprawdę dobrym, rokującym stanie.

Może, gdyby pierwszy weterynarz powiedział wprost "Pani jutro pójdzie gdzieś zrobić badania, bo ja nie wiem". Bym poszła do zwierzętarni, zrobiliby USG, pojechałabym tam, gdzie by podjęli się operacji - może wtedy, te 2 dni, by go uratowały - badania krwi byłyby lepsze...
Ze mną Raven, Algernon oraz Innis od 15/05/2020

W sercu Edwin i Everard [*]
Awatar użytkownika
Tofcia
Posty: 481
Rejestracja: wt kwie 07, 2015 10:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Fioletowe jądra i trzęsienie się łapek

Post autor: Tofcia »

:'( liczyłam, że się poprawi. Biedactwo [*]
ze mną Gizmo ,Tofik
Za TM:Albin[*]20.08.2015, Belzebub [*]30.04.2016[/i][/size] Sid[*]28/29.06.2017,Azazel[*]5.07.2017
Dla świata jesteś tylko człowiekiem,
dla swojego szczura jesteś całym światem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”