Czy mogło coś mu się stać? - upadek

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Olcik1902
Posty: 17
Rejestracja: sob sty 02, 2016 12:34 am

Czy mogło coś mu się stać? - upadek

Post autor: Olcik1902 »

Przed chwilą puściłam szczurka na łóżko na którym był też pies, jako, że psiak nie chciał go złapać to stwierdziłam, że w sumie warto ich ze sobą zapoznać więc nie zganiałam psa. Po jakimś czasie szczur wszedł psu na grzbiet, pies sie wystraszył i wyskoczył w górę, szczurek długo sie nie utrzymał i spadł na podłogę. Podłoga jest drewniana, a wysokość z której spadł nie była duża i chyba spadł na łapki, mimo to się martwię. Czy mogło coś mu się stać?
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: Czy mogło coś mu się stać? - upadek

Post autor: Morgana551 »

Jeśli nie utyka i nie widzisz jakiejkolwiek zmiany w zachowaniu to nie ma się czym martwić.
Na przyszłość:
Nie spotykaj szczura z psem, bo może się to skończyć gorzej....
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”