Opuchlizna przy odbycie

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
farcaster
Posty: 22
Rejestracja: wt lip 22, 2014 10:26 pm

Opuchlizna przy odbycie

Post autor: farcaster »

Witam! Mam pewne pytanie. Ostatnio u mojej szczurzycy zauważyłem opuchliznę wokół odbytu. Na dodatek gdy próbuje siadać to zaczyna piszczeć. Dodatkowo widzę że jest jakaś osowiała ale normalnie biega, śpi i je. Co to może być?

PS. Mam też wrażenie że coś zrobiło jej się pod prawą przednią łapką. Niewielka zmiana tak jakby opuchlizna.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Opuchlizna przy odbycie

Post autor: Paul_Julian »

Nie byłeś z tym jeszcze u weterynarza ? No, bez żartów ! Pierwszy raz o tym wspominałeś 7 maja !
http://szczury.org/viewtopic.php?f=173& ... 0#p1024068

Idź do weta, i to już :<
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
farcaster
Posty: 22
Rejestracja: wt lip 22, 2014 10:26 pm

Re: Opuchlizna przy odbycie

Post autor: farcaster »

Nie, nie, nie to nie tak. Tamto jest już załatwione. Byłem u weterynarza, mała miała operację i wszystko jest już dobrze. Chodzi mi o to że u mojej drugiej szczurzycy(Ateny) zrobiła się opuchlizna (zupełnie inna niż u Fobii).

Przepraszam że nie wyraziłem się dokładniej :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Opuchlizna przy odbycie

Post autor: Paul_Julian »

Ja również przepraszam, zamieszanie sie zrobiło.
Z Ateną lepiej też pójdź zobaczyć co sie tam dzieje.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”