On chyba umiera, POMOCY

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mrs.nobody
Posty: 1
Rejestracja: wt cze 28, 2016 11:54 am

On chyba umiera, POMOCY

Post autor: Mrs.nobody »

Mój szczur od jakiegoś tygodnia nie chce JESC ani PIC. Mało sie rusza nie wchodzi na piętra- cały czas siedzi w domku. Kiedy wstaje i sie rusza traci ROWNOWAGE, tak samo jest kiedy sie myje. Przewraca sie na plecy lub na bok. Gdy go puściłam na podłogę to dostawał co jakis czas PARALIZU przednich łapek. Mało tego, ma SPUCHNIĘTE oczy a z nosa co jakiś czas leci KREW. Nie jest to szczur jakoś bardzo młody, wiec podejrzewam starość przyczyna tych dolegliwości. W okolicy nie mam weterynarza więc proszę o radę tutaj- co to może być ? Co mogę zrobić, może znacie jakieś domowe sposoby...?
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: On chyba umiera, POMOCY

Post autor: ol. »

Domowymi sposobami nie pomożesz swojemu szczurowi - będziesz tylko patrzyć jak powoli umiera.
Już to robisz - od tygodnia...
Nie wiem jak można, kiedy zwierzę nie je, nie pije od tygodnia, z nosa leci mu "krew" (to nie krew to porfiryna) nie zareagować;< Rozumiem, że gdybyś mieszkała w okolicy bez lekarza, to sama też leczyłabyś się domowymi sposobami ?

Objawy wskazują na guza przysadki, którego u szczurów można z powodzeniem leczyć. Konieczne leki są jednak na receptę.
Tyle ode mnie, reszta należy do Ciebie...
http://szczury.org/viewtopic.php?f=168&t=40039
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”