[LEKI] cudowny lek na guzy?

Leki, dawkowanie, cel stosowania oraz długość trwania terapii. Masz pytanie? Przejrzyj dział pod kątem odpowiedzi a jeśli jej nie znajdziesz, stwórz nowy post.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

[LEKI] cudowny lek na guzy?

Post autor: IVA »

Była na forum tylko gdzieś zaginęła
A powyżej pisałam, że nie potrafię bo musiałabym bardzo zmniejszyc rozmiar, tylko nikt nie przeczytal . Po to wysyłałam do tych umiejących :jezor2:
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[LEKI] cudowny lek na guzy?

Post autor: krwiopij »

powiesilam ulotki scanomune na imageshack... prosze korzystac do woli... :)
Obrazek Obrazek
swoja droga jedna kapsulka scanomune zawiera 7,5mg beta glukanu... za to ten srodek zawiera go az 250mg (!) w pojedynczej kapsulce, a kosztuje mniej wiecej polowe mniej... jak to mozliwe? :roll:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

[LEKI] cudowny lek na guzy?

Post autor: IVA »

Krwiopijka - nie kosztuje o połowe mniej
zauważ, że cena 39 zł dot. 30 kapsułek.
Ceny jakie my tutaj podajemy dotyczą 60 kapsułek - wychodzi, że najdrożej jest na Śląsku, w Warszawie będzie to cena zbliżona dp tej która Ty podajesz a najtaniej jest na pomorzu.
A co do ilości - tutaj kapsułka wyliczona jest na masę człowieka - może dlatego.
Wydrukuję sobie ulotke, która zamieściłaś i zabiorę do swojego weta - zobaczymy co powie.
A co do cen leków weterynaryjnych - hmm, często bywają droższe niż dla ludzi, najpardopodobniej zależne jest to od cen producentów i hurtowników.
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[LEKI] cudowny lek na guzy?

Post autor: krwiopij »

[quote="IVA"]Krwiopijka - nie kosztuje o połowe mniej
zauważ, że cena 39 zł dot. 30 kapsułek. [/quote]
no niby fakt... ale ja za 15 kapsulek zaplacilam ostatnio 25zl... 30 kapsulek = 50zl... to zawsze nieco mniej niz 39 (nie wnikajac w koszta przesylki itp.), a nie chodzi przeciez o jakis tam proszek, tylko o substancje czynna, ktorej ilosc w tym specyfiku jest nieporownywalnie wieksza... ja sama nie wiem, co o tym myslec... jutro skonsultuje z moja wet...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

[LEKI] cudowny lek na guzy?

Post autor: Nisia »

krwiopijka, ale zauważ, ze tak duża dawka może być szkodliwa dla zwierząt. A teraz weź tu i odmierz taka ilośc proszku tego leku, aby z 250 mg miec to 7 mg.
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[LEKI] cudowny lek na guzy?

Post autor: krwiopij »

jasne, nie proponuje przeciez zafundowac szczurowi takiej dawki na dzien dobry... przede wszystkim pokazany przeze mnie produkt to tylko jeden z ludzkich srodkow skladajacych sie z beta glukanu... w tym stezenie substancji jest ogromne, ale w innych bywa sporo mniejsze... ja scanomune wiele razy dzielilam na malenkie porcyjki, mam juz pewna wprawe, wiec z odliczaniem odpowiednich dawek bym sobie jakos poradzila...

pisze o tym wszystkim glownie dlatego, ze uwazam scamonume za bardzo dobry, ale niestety drogi srodek... moja katja musi brac kapsulke dziennie, zaraz dolaczy do niej kida... wtedy: 1 dzien=4zl na samo scanomune (!)... tydzien=28zl... miesiec=ok. 120... dla mnie to naprawde duze pieniadze... jesli udaloby sie dostac srodek rownie skuteczny, a tanszy - coz, ja bym na to poszla...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

[LEKI] cudowny lek na guzy?

Post autor: IVA »

Dlatego wole kupować opakowanie 60 kapsułek, bo jest to jednorazowo wyższy koszt ale w skali miesiąca jednak spora różnica.
Co moge polecić - zwróć sie do Gohy - z tego co zauważyłam na Pomorzu najtaniej - 75-76 zł. za 60 szt. nawet z kosztami przesyłki wychodzi lepiej niz w Warszawie, o moim rejonie juz nie wspomnę. Ostatnio skorzystalam z jej uprzejmości :D (może mnie nie zabije, za to co teraz napisałam ;) )
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

[LEKI] cudowny lek na guzy?

Post autor: Nisia »

To samo pisałam, ale mi się forum wywaliło.
Ceny w Warszawie: od podobno 80 zł (Wojtyś) do 95 zł (Hematowet). A Krwiopij przez Wawę przejeżdża. Moze w Lublinie tez jest tanio?
Co do ceny za pojedyncza kapsułkę - przenosząc na grunt warszawski Krwiopij stanowczo przepłacasz. W Warszawie kapsułka kosztuje najczęściej 2 zł.
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[LEKI] cudowny lek na guzy?

Post autor: krwiopij »

[quote="Nisia"]W Warszawie kapsułka kosztuje najczęściej 2 zł.[/quote]
w lodzi tez... nawet niecale... ale 2 szczury biorace scanomune to juz niecale 4 zlote dziennie...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

[LEKI] cudowny lek na guzy?

Post autor: IVA »

Dlatego w tej sytuacji lepiej kupowac opakowanie 60 kapsułek niz na sztuki. Wychodzi ok. 30 zł taniej. Wiem, że to i tak drogo ale Ty sie zdecydowałas na takie wspomaganie leczenia, więc tak juz biorąc pod uwagę ekonomię to może jednak lepiej kup duże opakowanie - oczywiście jeśli możesz wydać taka kwotę jednorazowo.
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[LEKI] cudowny lek na guzy?

Post autor: krwiopij »

moge tez przedyskutowac sprawe z weterynarzem, kupic ten ludzki odpowiednik z 250mg beta glukanu w kapsulce i pojsc do apteki, zeby mi to na odpowiednie dawki podzielili... nie mowie, ze od razu tak zrobie, ale moim zdaniem to moze byc dobre wyjscie, na pewno byloby wiele tansze (nawet od kupowania duzego opakowania scanomune) i jesli rownie skuteczne - nie widze powodu, zeby sie pazurami wlasnie scanomune trzymac... scanomune to sprawdzony i skuteczny srodek, ale to nie jest od razu powodem, zeby z miejsca odrzucac kazdy inny... tym bardziej, ze jeden z weterynarzy (z tytulem doktorskim zreszta) sam mi polecal poszukanie ludzkich odpowiednikow - a smiem podejrzewac, ze nie chcial mi w ten sposob otruc szczura...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

[LEKI] cudowny lek na guzy?

Post autor: IVA »

Oczywiście, że masz rację, to nie jest trzymanie się pazurami scano.
Jak będziesz miała dobre informacje to się nimi podziel.
Ja tak jak mówiłam tez podpytam swojego (już sobie wydrukowałam ulotke dot. ludzkiego odpowiednika) ale napewno nie będe u niego w tym tygodniu.
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

[LEKI] cudowny lek na guzy?

Post autor: Nisia »

3/100 kapsułki odmierzyć... Powodzenia... Tam chyba nawet 100 bryłek nie ma.
A do tego jakie niedokładności.
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[LEKI] cudowny lek na guzy?

Post autor: krwiopij »

[quote="krwiopij"]i pojsc do apteki, zeby mi to na odpowiednie dawki podzielili...[/quote]
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

[LEKI] cudowny lek na guzy?

Post autor: merch »

a jak a nazwa tego preparatu ludzkiego , bo ja szukałam w bazach i nie widze , pytałam w aptekach nie wiedzieli
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki”