[LEKI] tea tree oil

Leki, dawkowanie, cel stosowania oraz długość trwania terapii. Masz pytanie? Przejrzyj dział pod kątem odpowiedzi a jeśli jej nie znajdziesz, stwórz nowy post.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Agatonek
Posty: 17
Rejestracja: pn wrz 26, 2005 8:29 pm

[LEKI] tea tree oil

Post autor: Agatonek »

Moje szczęście ma strupka na pleckach. To była mocno przerażająca rzecz, ale dokładniejsze oględziny były optymistyczne - poza tym jednym, niedużym, nic więcej. Halszka dziwnie się nie zachowuje, poza napadami nieposłuszeństwa i gryzieniem kabli (czego dawno nie robiła). Ma dość ostre pazurki, więc myślę, że to jest przyczyną. Strupka zauważyłam wczoraj, na razie szczurcie poobserwuję.

A teraz pytanie - czy szczurowi może zaszkodzić tea tree oil? Dość popularny środek antyseptyczny (skorzystałam z opcji "szukaj", ale nie zauważyłam nigdzie informacji o tym, jeśli się mylę to najmocniej przepraszam i proszę o ewentualny odnośnik). Ranki - przynajmniej u ludzi - goją się po nim bardzo dobrze, chciałam wiedzieć czy mogę zastosować to na Halszuni.
Ostatnio zmieniony ndz lis 12, 2006 2:39 pm przez Agatonek, łącznie zmieniany 1 raz.
(\ /)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki”