czym najbezpieczniej znieczulić do operacji?

Leki, dawkowanie, cel stosowania oraz długość trwania terapii. Masz pytanie? Przejrzyj dział pod kątem odpowiedzi a jeśli jej nie znajdziesz, stwórz nowy post.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
gorzka gocha
Posty: 81
Rejestracja: ndz wrz 03, 2006 11:30 am
Lokalizacja: Olsztyn

czym najbezpieczniej znieczulić do operacji?

Post autor: gorzka gocha »

Ten temat już pewnie się pojawiał, ale strona o narkozach ze spisu treści jest niedostępna, więc ponawiam temat. Czym najbezpieczniej byłoby znieczulić szczura do operacji? Jakbyście mogliby podać składnik? Wiem, że w niektórych klinikach małe zwierzaki są specjanie do tego przygotowywane, w sensie precyzyjnego wyliczenia dawki. Nie wiem na jakiego lekarza wtrafie, więc pytam was o zdanie. Mam nadzieję , że mi pomożecie. :-\
ze mną: Napa , Sleepy, Juma, Pumba
(*) Easy 08.2006- 20.12.2007, Kluska 01.2006- 5.05.2008
Piter
Posty: 328
Rejestracja: sob wrz 23, 2006 8:05 am
Lokalizacja: Olsztyn\Bytów

Odp: czym najbezpieczniej znieczulić do operacji?

Post autor: Piter »

a do jakiej operacji ma służyc to znieczulenie, lekkie operacje (kastracje samców) można robić na eterze, trudniejsze zabiegi mogą wymagać innych środków
Awatar użytkownika
gorzka gocha
Posty: 81
Rejestracja: ndz wrz 03, 2006 11:30 am
Lokalizacja: Olsztyn

Odp: czym najbezpieczniej znieczulić do operacji?

Post autor: gorzka gocha »

Easy ma powiększony węzeł chłonny ( w sumie to dwa), jeśli terapia antybiotykowa nie pomoże będą ją cieli.
ze mną: Napa , Sleepy, Juma, Pumba
(*) Easy 08.2006- 20.12.2007, Kluska 01.2006- 5.05.2008
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki”