znieczulenie miejscowe czy jest możliwe??

Leki, dawkowanie, cel stosowania oraz długość trwania terapii. Masz pytanie? Przejrzyj dział pod kątem odpowiedzi a jeśli jej nie znajdziesz, stwórz nowy post.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
EMKA1234567
Posty: 62
Rejestracja: pn mar 10, 2008 3:53 pm

znieczulenie miejscowe czy jest możliwe??

Post autor: EMKA1234567 »

Witam pisze jeszcze raz w sprawie mojej rocznej szczurki która miła 2 operacje i teraz zanosi sie ze bedzie potrzebna 3 bo pod przednia lapka wykryłam guza wiecie może czy można zrobic zabieg bez narkozy tylko z miejscwym znieczuleniem i np z czym na uspokojenie bo jestem pewna ze serduszko moejej dziewczynki nie wytrzyma 3 narkozy
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: znieczulenie miejscowe czy jest możliwe??

Post autor: Basial »

Kilka moich szczurków przeszło zabiegi na znieczuleniu miejscowym. Wykonywał je naprawdę dobry weterynarz dr Krawczyk w Toruniu, do którego jeździmy z każdym problemem. Maxiu miał wycinanego guza pod pachą, Kolalu ropnia na udzie (szczurek koleżanki amputowaną część ogonka). Dodam, że inni weci chcieli zastosować narkozę.
Nie powiem tobie, jakiego środka dr użył, na pewno tzw głupiego jasia. Zabieg na znieczuleniu miejscowym jest możliwy, musi go jednak wykonać dobry wet.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki”