Lymphozil - jako lek wzmacniający

Leki, dawkowanie, cel stosowania oraz długość trwania terapii. Masz pytanie? Przejrzyj dział pod kątem odpowiedzi a jeśli jej nie znajdziesz, stwórz nowy post.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
czarnaxd
Posty: 70
Rejestracja: pt sie 14, 2009 6:48 pm

Lymphozil - jako lek wzmacniający

Post autor: czarnaxd »

Witam! Mam pewnien problem, moja szczurka ma alergię na trociny, ale dopiero dzisiaj się o tym dowiedziałam i dopiero co przeniosłam ja na inną ściółkę. Jednak jest bardzo osłabiona, cały czas kichała i miała katar. Chciałabym jej kupic jakiś lek wzmacniający, dodałam jej juz do poidła vibovit, ale nie zbyt chętnie go pije.. Natknęłam się na jakimś forum na Lymphozil, ale tamte dziewczyny dopiero miały zamiar podac go szczurkom. Nie wiem nawet czy wolno?
Może ktoś z Was kiedyś już podawał ten lek ogonkowi?
Proszę o poradę, bo naprawdę martwię się o szczurzycę :'(
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Lymphozil - jako lek wzmacniający

Post autor: lavena »

Nie stosowałam ale widzę że głównym składnikiem jest echinacea.
Jest to dodatkowo lek homeopatyczny do których ja mam jako chemik bardzo sceptyczne podejście.
Echinacee podajemy szczurom, więc myślę że zaszkodzić na pewno nie zaszkodzi, pozostaje tylko kwestia dawki.
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Lymphozil - jako lek wzmacniający

Post autor: lavena »

A tu jeszcze znalazłam temat od nas z forum :P : http://szczury.org/viewtopic.php?f=11&t=2504
Awatar użytkownika
czarnaxd
Posty: 70
Rejestracja: pt sie 14, 2009 6:48 pm

Re: Lymphozil - jako lek wzmacniający

Post autor: czarnaxd »

własnie czytałam ten temat i o nim nawet piszę u siebie w tym pierwszym poście, ale te dziewczyny chyba jeszcze go nie podały.. kurcze, chyba jeszcze raz w takim razie przeczytam. ale chciałabym wiedziec czy ktoś już to stosował i czy pomogło jego pupilowi? :)
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Lymphozil - jako lek wzmacniający

Post autor: lavena »

Czarna to przeczytaj jeszcze raz, tym razem uważnie :P :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki”