[ZASTRZYKI] nie rusza łapką po zastrzyku

Leki, dawkowanie, cel stosowania oraz długość trwania terapii. Masz pytanie? Przejrzyj dział pod kątem odpowiedzi a jeśli jej nie znajdziesz, stwórz nowy post.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Po zastrzyku

Post autor: Paul_Julian »

Ogon , jeśli masz mozliwosć , wsiadaj w SKM i jedz do Redłowa , tam jest całodobowa ! 5 minut na piechotę od peronu.

http://www.lecznica.gdynia.pl/index.php
Nie wiem, kto bedzie miał nocny dyzur , mam nadzieję , że nie Chramęga (jest chyba włascicielem i raczej zdziera kasę , nie wiem jakim jest wetem). Moze będzie dr Paulina ?
Zadzwon i sie zapowiedz.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Po zastrzyku

Post autor: merch »

http://katalog.pf.pl/Gda%C5%84sk/Wetery ... A-m14.html
tu znalazlam rozne, ale nie znam gdanska i nie znam tamtjszych wetow wiem tylko ze dobry jest dr Debis
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Po zastrzyku

Post autor: Paul_Julian »

Całodobowe:
Gdańsk:
ul. Kartuska 249 tel. (58 ) 302 00 02

Szpital weterynaryjny Krzeminskiego (telefoniczne umawianie na wizyty oraz porady)
tel o58 555 1 999 całodobowo
Gdańsk ul łąkowa 35/38 tel 058 301 39 09

http://www.szpital-weterynaryjny.com

Merch , dr Debis jest w redłowie
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Po zastrzyku

Post autor: ogon wisielca »

Dzięki, Paweł! Więc jedziemy do Redłowa. Możesz sprawdzić o której będzie skm z pruszcza? Tak, żeby się zatrzymała.
Jestem wdzięczny, sam nie mam czasu. Muszę załatwić jeszcze transport na stację.
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Po zastrzyku

Post autor: Paul_Julian »

Juz patrze
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Po zastrzyku

Post autor: Paul_Julian »

Damn , nic nie ma , życie zamiera o 18stej!

Z Gdańska Gł. 22.30 , potem 23.00 , 23.30
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Po zastrzyku

Post autor: Magamaga »

Z tego co widzę SKM nie ma. Trzeba spojrzeć przewozy regionalne, tylko nie wiem czy one sie zatrzymuja na Redłowie akurat :-/.
Osobówka do Gdańska jest o 22.50, niestety na SKM o 23 nie zdążysz bo w Gdańsku jest o 23.02.
Będziesz się musiał przesiąść na SKMke tą o 23.30. Nie wiem czy nie będziesz miał problemu z powrotem :-/.
Jakbyś potrzebował sprawdzenia powrotu to dzwoń, ja nie śpię długo a masz chyba mój nr. Niestety inaczej nie mogę pomóc, nie mam tu auta :-/.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Po zastrzyku

Post autor: Paul_Julian »

http://rozklad-pkp.pl/traininfo.php/pn/ ... 1269463919&
Ten jedzie przez Pruszcz , do Gdańska głównego, mozna sie przesiąć na skm.

Wyjazd 22.50 z Pruszcza ( osobowy , jedzie z olsztyna ) , w gdansku jest o 23.02 , ale potem dopiero skm jest o 23.30 :(
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Po zastrzyku

Post autor: ogon wisielca »

jadę do Gł, wsiąde w jakiś autobus. Będę wdzięczny, jeśli ktoś miły napisze mi smsem o godzinach powrotu- z Gdyni do Głownego-515-084-554

Piszcie nie dzwoncie
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Po zastrzyku

Post autor: Magamaga »

Napisałam.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Po zastrzyku

Post autor: Paul_Julian »

To sie zdublowalismy- nie szkodzi, dodałem mały opis jak dojsc do kliniki.
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :((
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Licho
Posty: 652
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:07 pm

Re: Po zastrzyku

Post autor: Licho »

Kurcze...trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się ułożyło!!
Obrazek
Awatar użytkownika
isia28
Posty: 317
Rejestracja: sob sty 31, 2009 5:34 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Po zastrzyku

Post autor: isia28 »

zawsze jak dzieje się coś złego ze zwierzakami ( nie tylko szczurami) to akurat wtedy jak lecznice są zamknięte.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
mizi128
Posty: 189
Rejestracja: wt mar 23, 2010 2:21 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Po zastrzyku

Post autor: mizi128 »

dokladnie! zawsze lecznice sa pozamykane i np w malym miescie (jak Zielona Gora) dyzuruje calodobowo jeden wet i w dodatku stary i nie przykladajacy uwagi jak leczy male zwierzatka. i jak tu miec spokojna glowe czy mu pomoze. weterynarze powinni miec wiecej wiedzy na temat malych zwierzat.
Aniołki: kochany Bazyliszek, całuśna Łatka, nieśmiały Maniuś, ukochana Tileczka, słoneczko Czochranek, brykająca Szajba, słodka Albisia, Nikosia samosia
ze mną: Czeresienka, Pistacja,Tosia, Sysia i młoda Livka
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Po zastrzyku

Post autor: ogon wisielca »

Zanim przejdę do meritum tego zamieszania, pragnę złożyć parę uścisków.
Zwłaszcza Pawłowi i Madzie. Dzięki Wam przeszedłem to sprawnie. Szczególnie całe tournée z Pruszcza przez Gdańsak do Gdyni i na miejsce. I za Twój sms objaśniający- dzięki Ci- nie doszedłbym bez niego.

I wszystkim Wam, którzy zwróciliście uwagę na mój apel, i którzy ripostowaliście w tym temacie.
Dzięki!

A teraz do rzeczy.
Dopiero u progu lecznicy przyszło mi do głowy - stary, przecież nie masz pieniędzy! Nawet jeśli pozwoli Ci zapłacić jutro, to przecież jutro też ich nie będziesz miał!- zaraz wytłumaczyłem się, że przychodzę bez grosza.
Teraz nie mogli nas odesłać.
I nie odesłali .

A łapa?
łapa jest ewidentnie złamana. Z uwagi na miejsce, z którego zawędrowałem i porę- równo o północy-weta udzieliła mi rady abym zostawił pacjenta do jutra. Dla mnie od początku było oczywiste, że do jutra. Pzecież nie po to ciągnąłem, aby odwlekać.

Cała kuracja ma potrwać 7-10dni, niestety nie gwarantuje przywróćenia mu sprawności.
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki”