Pobieranie moczu.

Leki, dawkowanie, cel stosowania oraz długość trwania terapii. Masz pytanie? Przejrzyj dział pod kątem odpowiedzi a jeśli jej nie znajdziesz, stwórz nowy post.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Mielia
Posty: 236
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Pobieranie moczu.

Post autor: Mielia »

Nie wiedziałam w jakim dziale to umieścić, pomyślałam że ten będzie dobry.
Otóż muszę pobrać próbkę moczu od szczurka, tylko teraz pytanie jak to zrobić bo szczurek musi nasiusiać do czystego pojemnika. Jak go do tego skłonić?

Jeśli było - przepraszam, przy pomocy szukajki nie znalazłam takie go tematu.
Ze mną:
za TM: Ogryzka, Walenty, Bubu, Klusek.
S.
Posty: 706
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 9:19 pm

Re: Pobieranie moczu.

Post autor: S. »

Spróbuj trzymać szczurka na czystej, plastikowej powierzchni. Jak nasiusia to zbierz mocz czystym zakraplaczem.
Awatar użytkownika
Mielia
Posty: 236
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pobieranie moczu.

Post autor: Mielia »

Okej, dzięki za rade :)
Ze mną:
za TM: Ogryzka, Walenty, Bubu, Klusek.
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Pobieranie moczu.

Post autor: zuzka-buzka »

A jak nie wyjdzie, to go "zestresuj" może? Mój szczur dzisiaj siurdał jak głupi na mnie gdy wetka mu obcinała pazurki ;)
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pobieranie moczu.

Post autor: alken »

to zawsze jakiś pomysł, jest możliwość że szczur z pełnym pęcherzem nasika na wydenzyfekowany stół u weta ze strachu i już ;)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pobieranie moczu.

Post autor: Paul_Julian »

Rano mozna też "wysadzić" jak na nocnik. Ale Alken ma rację , często u weta sikają .
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Pobieranie moczu.

Post autor: sr-ola »

Pomysł S. jest moim zdaniem najlepszy. Moje szczurki tylko puszczają "rodzynki" na lewo i prawo u weta. Szkoda byłoby iść do niego, tracić swój i jego czas i otrzymać w prezencie jedynie kupę albo nic ;)
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki”